RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 3 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Bridges Electrical Engineers

7 avointa paikkaaIso-Britannia

Energia ja ilmastoMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 7 paikkaa

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka38%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto25%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto12%
Luova työ, media ja tekstit12%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen12%
8työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
6uusia, viimeiset 7 päivää
7eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
5julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-21)
46avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
119mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
100%Euroopassa (8)
0%etätyö
100%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 46 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 605 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

111
124
013
021
030
041
051
063
074
081
0910
108

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu6 · 75%
Hybridityö2 · 25%

Kokemustaso

Keskitaso6 · 75%
Junior2 · 25%

Rooli

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka3 · 38%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto2 · 25%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen1 · 12%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 12%
Luova työ, media ja tekstit1 · 12%

Maat

Iso-Britannia8

Kaupungit

Maidstone2
Swansea2
Portsmouth1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Quantity Surveyor

3 päivää sitten
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Maidstone, England, United Kingdom | Portsmouth, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000HybridityöKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto

Quantity Surveyor

3 päivää sitten
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Midsomer Norton, England, United Kingdom | Swansea, Wales, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000HybridityöKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto

Project Coordinator

3 päivää sitten
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Maidstone, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000KeskitasoProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Midsomer Norton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Assistant Quantity Surveyor

3 päivää sitten
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Midsomer Norton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000JuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Midsomer Norton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000JuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Midsomer Norton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Regional Design Manager

18 päivää sitten
Bridges Electrical Engineers·Energia ja ilmasto·Swansea, Wales, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15–5 000KeskitasoLuova työ, media ja tekstit

Tietojen ajantasaisuus

17 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-23 22:49 UTC, runko 357380 tavua.