RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 1 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← takaisin

Colibrix One

9 avointa paikkaa33 % etätyötäKyprosEspanjaPuola

Pankki, vakuutus ja rahoitusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 11 % / 9 paikkaa

Talous ja juridiikka33%
Customer success ja asiakastuki22%
Myynti11%
DevOps / SRE / alusta / pilvi11%
Yritysjohto ja esihenkilöt11%
Muut11%
9työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
1uusia, viimeiset 7 päivää
9eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
1julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-19)
18avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
30mediaani-ikä, päivää
11%IT (1)
100%Euroopassa (9)
33%etätyö
0%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 18 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 61 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
098
108

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu5 · 56%
Etätyö3 · 33%
Hybridityö1 · 11%

Kokemustaso

Keskitaso3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%

Rooli

Talous ja juridiikka3 · 33%
Customer success ja asiakastuki2 · 22%
Myynti1 · 11%
DevOps / SRE / alusta / pilvi1 · 11%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 11%

Maat

Kypros5
Espanja5
Puola5
Armenia3
Georgia3
Serbia3
Kazakstan2
Malta2

Kaupungit

Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Junior Accountant

5 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Barcelona, Catalonia, Spain | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Limassol, Limassol, Cyprusalkuperäinen ↗
JuniorTalous ja juridiikka
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusalkuperäinen ↗
Myynti

Customer Support Specialist

10 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Astana, Astana, Kazakhstan | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Yerevan, Yerevan, Armeniaalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoCustomer success ja asiakastuki

Legal Counsel

11 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Ta' Xbiex, Eastern Region, Maltaalkuperäinen ↗
HybridityöSeniorTalous ja juridiikka

Treasury Specialist

15 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Barcelona, Catalonia, Spainalkuperäinen ↗
Talous ja juridiikka

Technical Support Specialist

16 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Astana, Astana, Kazakhstan | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandalkuperäinen ↗
EtätyöJuniorCustomer success ja asiakastuki

DevOps Engineer

17 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Barcelona, Catalonia, Spain | Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Belgrade, Serbia | Limassol, Limassol, Cyprusalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi

Head of Business Accounts

22 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Ta' Xbiex, Eastern Region, Malta | Limassol, Limassol, Cyprusalkuperäinen ↗
StaffYritysjohto ja esihenkilöt

Chargeback Specialist

25 päivää sitten
Colibrix One·Pankki, vakuutus ja rahoitus·Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania | Lisbon, Lisbon, Portugal | Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusalkuperäinen ↗
Keskitaso

Tietojen ajantasaisuus

94 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:25 UTC, runko 312810 tavua.