Colibrix One
9 avointa paikkaa33 % etätyötäKyprosEspanjaPuola
Pankki, vakuutus ja rahoitusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 11 % / 9 paikkaa
Talous ja juridiikka33%
Customer success ja asiakastuki22%
Myynti11%
DevOps / SRE / alusta / pilvi11%
Yritysjohto ja esihenkilöt11%
Muut11%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 9 paikkaa haussa
9työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
1uusia, viimeiset 7 päivää
9eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
1julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-19)
18avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
30mediaani-ikä, päivää
11%IT (1)
100%Euroopassa (9)
33%etätyö
0%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 18 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 61 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu5 · 56%
Etätyö3 · 33%
Hybridityö1 · 11%
Kokemustaso
Keskitaso3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%
Rooli
Talous ja juridiikka3 · 33%
Customer success ja asiakastuki2 · 22%
Myynti1 · 11%
DevOps / SRE / alusta / pilvi1 · 11%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 11%
Maat
Kypros5
Espanja5
Puola5
Armenia3
Georgia3
Serbia3
Kazakstan2
Malta2
Kaupungit
Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Junior Accountant
5 päivää sittenJuniorTalous ja juridiikka
Partnership Specialist (Card Acquiring)
8 päivää sittenMyynti
Customer Support Specialist
10 päivää sittenEtätyöKeskitasoCustomer success ja asiakastuki
Legal Counsel
11 päivää sittenHybridityöSeniorTalous ja juridiikka
Treasury Specialist
15 päivää sittenTalous ja juridiikka
Technical Support Specialist
16 päivää sittenEtätyöJuniorCustomer success ja asiakastuki
DevOps Engineer
17 päivää sittenEtätyöKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi
Head of Business Accounts
22 päivää sittenStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Chargeback Specialist
25 päivää sittenKeskitaso
Tietojen ajantasaisuus
94 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:25 UTC, runko 312810 tavua.