Comstock
35 avointa paikkaaYhdysvallat
Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 35 paikkaa
Turvallisuus ja vartiointi42%
Ravintola, hotelli ja siivous20%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka10%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto5%
Myynti2%
Talous ja juridiikka2%
Muut8%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 35 paikkaa haussa
40työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
21uusia, viimeiset 7 päivää
35eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
8julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-19)
62avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
16mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
98%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 62 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 421 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu40 · 100%
Kokemustaso
Junior20 · 50%
Senior3 · 8%
Keskitaso1 · 2%
Rooli
Turvallisuus ja vartiointi17 · 42%
Ravintola, hotelli ja siivous8 · 20%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka4 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt4 · 10%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto2 · 5%
Myynti1 · 2%
Talous ja juridiikka1 · 2%
Maat
Yhdysvallat40
Kaupungit
Reston18
Rockville3
Washington3
Arlington2
McLean2
Ashburn2
Gaithersburg2
Silver Spring1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Associate- Asset Management (Hospitality)
12 t sittenUSD 100K–140K / vuosiJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Security Officer Sat/Sun 1pm-7pm (Union)
18 t sittenUSD 18–18,95 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer Sat/Sun 7am-1pm (Union)
18 t sittenUSD 18–18,95 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Concierge Wed-Fri 8am-6pm
1 päivä sittenUSD 18–20 / tuntiJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Parking Technician Mon-Fri 4pm-12am
2 päivää sittenUSD 18–21 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Maintenance Technician
2 päivää sittenUSD 25–28 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Shift Supervisor (Starbucks)
2 päivää sittenUSD 20–22 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Shift Supervisor (Starbucks)
2 päivää sittenUSD 20–22 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Security Concierge Mon-Fri 8am-4pm
2 päivää sittenUSD 19–20,5 / tuntiKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Service Manager (Condo)
2 päivää sittenUSD 85K–95K / vuosiSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Leasing Consultant ($1500 Sign-on Bonus)
3 päivää sittenUSD 20–24 / tuntiJuniorMyynti
PT Union Cleaner - Team Lead (Mon-Fri, 5:30pm-10:30pm)
3 päivää sittenUSD 18–19 / tuntiSeniorRavintola, hotelli ja siivous
USD 18–19 / tuntiYritysjohto ja esihenkilötES
Quality Assurance Manager (Security, Parking, Janitorial)
4 päivää sittenUSD 60K–65K / vuosiRavintola, hotelli ja siivous
Part Time Security Officer Sat/Sun 8am-4pm
4 päivää sittenUSD 18–19 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
PT Union Cleaner (Mon-Fri, 6PM-10PM)
4 päivää sittenUSD 17,8 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Limpieza de Oficinas Part-Time (Lunes a Viernes, 6PM-10PM)
4 päivää sittenUSD 17,8 / tuntiES
Limpieza de Oficinas Part-Time (Lunes a Viernes, 6PM-10PM)
4 päivää sittenUSD 17,8 / tunti
Security Officer Fri-Sat 4pm-12am
4 päivää sittenUSD 19–20 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer Sat-Sun, Mon-Weds 7am-3pm
4 päivää sittenUSD 20–21 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer Sat-Tues 3pm-11pm
4 päivää sittenUSD 20–21 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Part Time Security Officer (Thurs-Sat 3pm-9pm)
7 päivää sittenUSD 18–19 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Senior Property Manager (High-Rise)
7 päivää sittenSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Security Officer: (Sat-Sun, 12AM-6pm) (Mon-Weds 4pm-12am)
9 päivää sittenUSD 18–19 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
USD 18–19 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer Thurs-Mon 1am-9am
10 päivää sittenUSD 18–18,5 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Part Time Security Officer Sat-Sun 3pm-11pm
10 päivää sittenUSD 18–19 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Location Auditor
11 päivää sittenUSD 60K–65K / vuosiTalous ja juridiikka
Security Officer (Sat-Sun 3pm-11pm)
11 päivää sittenUSD 18–18,5 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
PT Union Cleaner (Mon-Fri, 6PM-10PM)
11 päivää sittenUSD 17,8 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Part-Time Security Officer Sat-Sun: 3PM – 11PM
14 päivää sittenUSD 18–20 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer
16 päivää sittenUSD 18–20 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer
16 päivää sittenUSD 18–20 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Security Officer Mon-Thurs 7am-3pm
17 päivää sittenUSD 17–18 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Loading Dock Attendant (M-F 7am-4pm)
17 päivää sittenUSD 18–22 / tunti
Parking Attendant Technician (Fri-Sun 4pm-12am)
18 päivää sittenUSD 18–20 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Full-Time Supervisor de Limpieza (Jueves a Lunes, 11PM-6AM)
23 päivää sittenUSD 17,5–19 / tuntiYritysjohto ja esihenkilötES
Full-Time Overnight Cleaning Supervisor (Thu-Mon, 11PM-6AM)
23 päivää sittenUSD 17,5–19 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Full-Time Security Officer
23 päivää sittenUSD 18–18,5 / tuntiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Maintenance Technician (High Rise)
28 päivää sittenUSD 25–28 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Tietojen ajantasaisuus
501 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 08:04 UTC, runko 709244 tavua.