U Value Insulation
8 avointa paikkaaIso-BritanniaIrlanti
Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 12 % / 8 paikkaa
Kuljetus ja kuljettajat33%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto22%
Myynti11%
IT-tuki ja ylläpito11%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto11%
Yritysjohto ja esihenkilöt11%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 8 paikkaa haussa
9työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
8eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
17avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
24mediaani-ikä, päivää
11%IT (1)
100%Euroopassa (9)
0%etätyö
0%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 17 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 276 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu9 · 100%
Kokemustaso
Senior5 · 56%
Keskitaso3 · 33%
Junior1 · 11%
Rooli
Kuljetus ja kuljettajat3 · 33%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto2 · 22%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 11%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 11%
IT-tuki ja ylläpito1 · 11%
Myynti1 · 11%
Maat
Iso-Britannia7
Irlanti2
Kaupungit
Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Accounts Assistant
4 päivää sittenSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Branch Manager
4 päivää sittenKeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt
Production Operator
10 päivää sittenJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Artic Driver - Class 1
11 päivää sittenSeniorKuljetus ja kuljettajat
IT Manager / Group IT Systems Administrator
15 päivää sittenKeskitasoIT-tuki ja ylläpito
Production Operator
17 päivää sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
HGV Driver - Class 2
18 päivää sittenSeniorKuljetus ja kuljettajat
Class 2 Driver Urgently Required
18 päivää sittenSeniorKuljetus ja kuljettajat
External Sales Representative (Contractors)
24 päivää sittenKeskitasoMyynti
Tietojen ajantasaisuus
95 pyyntöä kirjattu, 1 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:27 UTC, runko 69277 tavua.