RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 1 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

U Value Insulation

8 avointa paikkaaIso-BritanniaIrlanti

Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 12 % / 8 paikkaa

Kuljetus ja kuljettajat33%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto22%
Myynti11%
IT-tuki ja ylläpito11%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto11%
Yritysjohto ja esihenkilöt11%
9työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
8eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
17avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
24mediaani-ikä, päivää
11%IT (1)
100%Euroopassa (9)
0%etätyö
0%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 17 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 276 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
011
020
030
040
050
064
071
081
092
108

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu9 · 100%

Kokemustaso

Senior5 · 56%
Keskitaso3 · 33%
Junior1 · 11%

Rooli

Kuljetus ja kuljettajat3 · 33%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto2 · 22%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 11%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 11%
IT-tuki ja ylläpito1 · 11%
Myynti1 · 11%

Maat

Iso-Britannia7
Irlanti2

Kaupungit

Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Accounts Assistant

4 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandalkuperäinen ↗
SeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Branch Manager

4 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Birmingham, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
KeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt

Production Operator

10 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Birmingham, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
JuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto

Artic Driver - Class 1

11 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Heywood, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
SeniorKuljetus ja kuljettajat
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandalkuperäinen ↗
KeskitasoIT-tuki ja ylläpito

Production Operator

17 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Uxbridge, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
SeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto

HGV Driver - Class 2

18 päivää sitten
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Birmingham, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
SeniorKuljetus ja kuljettajat
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Uxbridge, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
SeniorKuljetus ja kuljettajat
U Value Insulation·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Heywood, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
KeskitasoMyynti

Tietojen ajantasaisuus

95 pyyntöä kirjattu, 1 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:27 UTC, runko 69277 tavua.