RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty juuri nyt
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Emagine

10 avointa paikkaa10 % etätyötäPuolaSaksaRuotsi

Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 10 paikkaa

Strategia, konsultointi ja analyysi40%
HR ja rekrytointi30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Talous ja juridiikka10%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
4uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
20avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
31mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
90%Euroopassa (9)
10%etätyö
20%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 20 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 92 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
0912
107

Työskentelytapa

Hybridityö9 · 90%
Etätyö1 · 10%

Kokemustaso

Keskitaso6 · 60%
Junior2 · 20%
Senior1 · 10%

Rooli

Strategia, konsultointi ja analyysi4 · 40%
HR ja rekrytointi3 · 30%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 10%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 10%
Talous ja juridiikka1 · 10%

Maat

Puola4
Saksa2
Ruotsi1
Intia1
Tanska1
Iso-Britannia1
Portugali1

Kaupungit

Warsaw4
Stockholm1
Bengaluru1
Copenhagen1
London1
Berlin1
Lisbon1
Munich1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Stockholmalkuperäinen ↗
HybridityöYritysjohto ja esihenkilöt
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Bengalurualkuperäinen ↗
HybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Warsawalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Saksa
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·London | Københavnalkuperäinen ↗
HybridityöJuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Warsawalkuperäinen ↗
HybridityöSeniorHR ja rekrytointivaaditaan: Puola
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Berlinalkuperäinen ↗
HybridityöJuniorHR ja rekrytointi
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Warsawalkuperäinen ↗
HybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Puola
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Lisbonalkuperäinen ↗
HybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Ranska
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Münchenalkuperäinen ↗
EUR 50K–60K / vuosiHybridityöKeskitasoHR ja rekrytointivaaditaan: Saksa

Compliance Specialist

29 päivää sitten
Emagine·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Warsawalkuperäinen ↗
PLN 17,5K–19,5K / kuukausiHybridityöKeskitasoTalous ja juridiikka

Tietojen ajantasaisuus

68 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-23 22:12 UTC, runko 262228 tavua.