Emagine
10 avointa paikkaa10 % etätyötäPuolaSaksaRuotsi
Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 10 paikkaa
Strategia, konsultointi ja analyysi40%
HR ja rekrytointi30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Talous ja juridiikka10%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 10 paikkaa haussa
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
4uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
20avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
31mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
90%Euroopassa (9)
10%etätyö
20%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 20 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 92 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Hybridityö9 · 90%
Etätyö1 · 10%
Kokemustaso
Keskitaso6 · 60%
Junior2 · 20%
Senior1 · 10%
Rooli
Strategia, konsultointi ja analyysi4 · 40%
HR ja rekrytointi3 · 30%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 10%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 10%
Talous ja juridiikka1 · 10%
Maat
Puola4
Saksa2
Ruotsi1
Intia1
Tanska1
Iso-Britannia1
Portugali1
Kaupungit
Warsaw4
Stockholm1
Bengaluru1
Copenhagen1
London1
Berlin1
Lisbon1
Munich1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Business Manager, Stockholm, Sweden
19 t sittenHybridityöYritysjohto ja esihenkilöt
Contract Analyst, Bangalore, India
1 päivä sittenHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Contract Analyst, German & English Speaker, Warsaw, Poland
3 päivää sittenEtätyöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Saksa
CRM & Revenue Operations Analyst
3 päivää sittenHybridityöJuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior HR Operations Specialist, Warsaw
9 päivää sittenHybridityöSeniorHR ja rekrytointivaaditaan: Puola
Werkstudent Recruiting (m/w/d), Berlin, Germany
10 päivää sittenHybridityöJuniorHR ja rekrytointi
Contract Analyst, Polish&English Speaker, Warsaw, Poland
14 päivää sittenHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Puola
Contract Analyst, French&English Speaker, Lisbon, Portugal
23 päivää sittenHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Ranska
Talent Acquisition Specialist (m/w/d), Germany
29 päivää sittenEUR 50K–60K / vuosiHybridityöKeskitasoHR ja rekrytointivaaditaan: Saksa
Compliance Specialist
29 päivää sittenPLN 17,5K–19,5K / kuukausiHybridityöKeskitasoTalous ja juridiikka
Tietojen ajantasaisuus
68 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-23 22:12 UTC, runko 262228 tavua.