Apt Resources
31 avointa paikkaaArabiemiirikunnatMeksikoIntia
Matkailu ja majoitusMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 31 paikkaa
Ravintola, hotelli ja siivous32%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto13%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Terveydenhuolto6%
Talous ja juridiikka6%
Kuljetus ja kuljettajat6%
Yritysjohto ja esihenkilöt6%
Muut10%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 31 paikkaa haussa
31työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
15uusia, viimeiset 7 päivää
31eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
6julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-23)
107avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
138mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
6%Euroopassa (2)
0%etätyö
39%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 107 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 862 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu29 · 94%
Paikan päällä2 · 6%
Kokemustaso
Keskitaso23 · 74%
Junior5 · 16%
Senior2 · 6%
Staff1 · 3%
Rooli
Ravintola, hotelli ja siivous10 · 32%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto4 · 13%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 10%
Talous ja juridiikka2 · 6%
Terveydenhuolto2 · 6%
Yritysjohto ja esihenkilöt2 · 6%
Kuljetus ja kuljettajat2 · 6%
Vähittäiskauppa ja myymälät1 · 3%
Maat
Arabiemiirikunnat31
Meksiko6
Intia4
Oman3
Qatar3
Mauritius2
Saudi-Arabia2
Peru2
Kaupungit
Dubai29
Abu Dhabi25
Fujairah12
Ajman10
Ras Al Khaimah10
Sharjah6
Mexico City5
Delhi4
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Baker - CDP Level - VIP Private Family
1 päivä sittenKeskitasoVähittäiskauppa ja myymälät
JuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
KeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Multi technician - VIP Private Family
1 päivä sittenAED 3 000–3 500KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Handyman / Electrician for a Luxury Hotel - Europe
1 päivä sittenEUR 900–1 000 / kuukausiKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
KeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Waiteress - Restaurant in Dubai
2 päivää sittenJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Private Chef - for a UHNWF Family in Oman
2 päivää sittenKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Senior Hostess
3 päivää sittenSeniorRavintola, hotelli ja siivous
Automotive Workshop Operations Manager
3 päivää sittenAED 15K–20K / vuosiKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Motorcycle/Bike Mechanic - VIP Family
4 päivää sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
AED 5 000–10K / kuukausiPaikan päälläJuniorTalous ja juridiikka
Junior Programmer - Industrial Solutions Trading Company
4 päivää sittenAED 5 000–10K / kuukausiPaikan päälläJuniorTalous ja juridiikka
Dairy Cattle Veterinarian - VIP Farm
4 päivää sittenAED 15K–20K / kuukausiKeskitasoEläinlääkintä
Waiter/Waitress - For Upmarket Casual Dining Restaurant
5 päivää sittenAED 1 700–2 400KeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
KeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Coffee Boy (With F&B background) - Private Family
8 päivää sittenJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Spa Therapist for a 5 star Hotel - Europe
11 päivää sittenEUR 1 000 / kuukausiKeskitasoTerveydenhuolto
Spa Therapist - Seasonal Job for a Luxury Hotel - Europe
11 päivää sittenEUR 900–1 000 / kuukausiKeskitasoTerveydenhuolto
Commis I / Commis II - 5-Star Hotel - Europe
11 päivää sittenEUR 1 000 / kuukausiKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Head of Supply Chain - Mining / Fertilizer Industry
12 päivää sittenStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Automotive Workshop Manager - Dubai
12 päivää sittenAED 13K–15K / vuosiKeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt
Automobile Storekeeper - Classic cars Auto Workshop
14 päivää sittenKeskitaso
KeskitasoKuljetus ja kuljettajat
VVIP Driver - Tagalog Speaking
15 päivää sittenAED 5 000–5 500KeskitasoKuljetus ja kuljettajat
Procurement Head - Fertilizer Industry
15 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Private Chef - Tagalog Speaking
15 päivää sittenKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
SeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Automotive Electrician - Classic Cars Workshop
20 päivää sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Butler - VIP Private Family
22 päivää sittenKeskitaso
Animal keeper - Royal Palace
27 päivää sittenKeskitaso
Tietojen ajantasaisuus
166 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 03:16 UTC, runko 1323163 tavua.