RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 3 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← takaisin

CDC Data Centres

13 avointa paikkaaAustraliaUusi-Seelanti

Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 13 paikkaa

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto23%
Ravintola, hotelli ja siivous15%
Talous ja juridiikka8%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto8%
Muut15%
13työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
5uusia, viimeiset 7 päivää
13eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
3julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-22)
42avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
49mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
0%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 42 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 330 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

111
121
010
022
031
041
052
065
074
082
0910
1013

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu13 · 100%

Kokemustaso

Keskitaso10 · 77%
Senior1 · 8%
Junior1 · 8%

Rooli

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka4 · 31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 23%
Ravintola, hotelli ja siivous2 · 15%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto1 · 8%
Talous ja juridiikka1 · 8%

Maat

Australia10
Uusi-Seelanti4

Kaupungit

Auckland4
Sydney3
Melbourne3
Canberra2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Brooklyn, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗
SeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Silverdale, Auckland, New Zealandalkuperäinen ↗
KeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Eastern Creek, New South Wales, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Laverton, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Sydney, New South Wales, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

24/7 Service Technician

8 päivää sitten
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Silverdale, Auckland, New Zealandalkuperäinen ↗
KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Sydney, New South Wales, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australiaalkuperäinen ↗
Keskitaso
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australia | Auckland, Auckland, New Zealandalkuperäinen ↗
KeskitasoTalous ja juridiikka
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Marsden Park, New South Wales, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Melbourne, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Brooklyn, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗
KeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Auckland, Auckland, New Zealandalkuperäinen ↗
JuniorRavintola, hotelli ja siivous
CDC Data Centres·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Melbourne, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗

Tietojen ajantasaisuus

11 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 04:39 UTC, runko 370682 tavua.