CDC Data Centres
13 avointa paikkaaAustraliaUusi-Seelanti
Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 13 paikkaa
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto23%
Ravintola, hotelli ja siivous15%
Talous ja juridiikka8%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto8%
Muut15%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 13 paikkaa haussa
13työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
5uusia, viimeiset 7 päivää
13eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
3julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-22)
42avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
49mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
0%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 42 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 330 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu13 · 100%
Kokemustaso
Keskitaso10 · 77%
Senior1 · 8%
Junior1 · 8%
Rooli
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka4 · 31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 23%
Ravintola, hotelli ja siivous2 · 15%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto1 · 8%
Talous ja juridiikka1 · 8%
Maat
Australia10
Uusi-Seelanti4
Kaupungit
Auckland4
Sydney3
Melbourne3
Canberra2
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Data Centre Commissioning Lead - Mechanical
1 päivä sittenSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Construction Manager (Silverdale)
1 päivä sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Critical Environment Technician (Business Hours)
2 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Facilities Coordinator (Data Centre)
2 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Business Manager - Operations
2 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
24/7 Service Technician
8 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Operational Readiness Specialist
11 päivää sittenKeskitaso
INTERNAL: Operations Environmental Compliance Manager
11 päivää sittenKeskitasoTalous ja juridiikka
24/7 Service Technician (HVAC/Electrical)
11 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Mechanical Procurement Manager
15 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday 7-3pm)
15 päivää sittenKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday)
16 päivää sittenJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Expression of Interest - Energy and Technical Professionals
23 päivää sittenTietojen ajantasaisuus
11 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 04:39 UTC, runko 370682 tavua.