Control Risks
41 avointa paikkaa7 % etätyötäYhdysvallatIso-BritanniaIntia
Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 7 % / 41 paikkaa
Strategia, konsultointi ja analyysi19%
Talous ja juridiikka17%
Tiede ja tutkimus14%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto7%
Ohjelmistokehitys (yleinen)7%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka7%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen7%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 41 paikkaa haussa
42työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
7uusia, viimeiset 7 päivää
41eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
6julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-08)
115avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
43mediaani-ikä, päivää
7%IT (3)
26%Euroopassa (11)
7%etätyö
38%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 115 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 1643 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Hybridityö22 · 52%
Työskentelytapaa ei ilmoitettu17 · 40%
Etätyö3 · 7%
Kokemustaso
Keskitaso16 · 38%
Senior10 · 24%
Staff5 · 12%
Junior4 · 10%
Rooli
Strategia, konsultointi ja analyysi8 · 19%
Talous ja juridiikka7 · 17%
Tiede ja tutkimus6 · 14%
Yritysjohto ja esihenkilöt4 · 10%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen3 · 7%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto3 · 7%
Ohjelmistokehitys (yleinen)3 · 7%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka3 · 7%
Maat
Yhdysvallat15
Iso-Britannia11
Intia3
Japani2
Brasilia2
Australia2
Saudi-Arabia1
Nigeria1
Kaupungit
London9
Washington5
Houston4
Chicago4
Delhi3
San Francisco3
Cardiff2
Tokyo2
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Researcher, Cyber Threat Intelligence
1 päivä sittenHybridityöKeskitasoTiede ja tutkimus
Investigative Researcher, Cyber Threat Intelligence
1 päivä sittenHybridityöKeskitasoTiede ja tutkimus
Associate Director, Cyber Threat Intelligence
1 päivä sittenHybridityöStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Intercompany Accountant
4 päivää sittenTalous ja juridiikka
Researcher
5 päivää sittenKeskitasoTiede ja tutkimus
Project Coordinator
5 päivää sittenKeskitasoProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Associate Director
5 päivää sittenStaffYritysjohto ja esihenkilöt
GSOC Shift Supervisor - Night Shift
8 päivää sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
StaffTalous ja juridiikka
Researcher- Online Threat Intelligence
10 päivää sittenKeskitasoTiede ja tutkimus
Embedded Security Intelligence Analyst
10 päivää sittenKeskitasoOhjelmistokehitys (yleinen)
Consultant - Global Program Specialist
10 päivää sittenUSD 85K–100K / vuosiHybridityöKeskitasoProjekti- ja ohjelmajohtaminen
HybridityöKeskitasoTalous ja juridiikka
GSOC Operator
12 päivää sittenUSD 65K–71K / vuosiHybridityöJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
GSOC Analyst - Swing Shift
12 päivää sittenUSD 55K–60K / vuosiHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
HybridityöSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Senior Consultant - Physical Security Designer
16 päivää sittenUSD 115K–130K / vuosiHybridityöSeniorLuova työ, media ja tekstit
Security Project Manager
16 päivää sittenUSD 90K–100K / vuosiHybridityöKeskitasoProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Researcher, Online Threat Intelligence
16 päivää sittenHybridityöKeskitasoTiede ja tutkimus
Executive Protection Agent/Driver
16 päivää sittenUSD 110K–115K / vuosiHybridityöSeniorKuljetus ja kuljettajat
HybridityöStaffInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Regional Intelligence Analyst
22 päivää sittenUSD 80K–90K / vuosiHybridityöStrategia, konsultointi ja analyysi
Regional Intelligence Analyst
22 päivää sittenKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Associate Operations Manager, Embedded Consulting Services
22 päivää sittenJuniorOhjelmistokehitys (yleinen)
Software Engineer
23 päivää sittenOhjelmistokehitys (yleinen)C#JavaScriptSQL
Senior FP&A Analyst
23 päivää sittenSeniorTalous ja juridiikka
Researcher (Fluent Kurdish and Arabic)
23 päivää sittenHybridityöKeskitasoTiede ja tutkimus
GSOC Manager
23 päivää sittenUSD 135K–145K / vuosiHybridityöSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
FP&A Analyst
23 päivää sittenTalous ja juridiikka
Senior Due Diligence Analyst
24 päivää sittenUSD 1–130K / vuosiHybridityöSeniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Marketing Associate
24 päivää sittenUSD 80K–95K / vuosiHybridityöJuniorMarkkinointi ja viestintä
Due Diligence Analyst
24 päivää sittenUSD 70K–85K / vuosiHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Director, Business Development - Discovery and Data Insights
24 päivää sittenHybridityöStaffMyynti
Cyber Detection and Response Analyst
24 päivää sittenUSD 120K–140K / vuosiEtätyöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Associate Revit Technician
24 päivää sittenHybridityöJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Data Center Physical Security Assurance Manager
25 päivää sittenUSD 140K–150K / vuosiEtätyöSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Data Center Security Compliance Manager
25 päivää sittenUSD 140K–150K / vuosiEtätyöSeniorTalous ja juridiikka
Marketing Manager
26 päivää sittenUSD 115K–130K / vuosiSeniorMarkkinointi ja viestintä
Assistant Financial Accountant
26 päivää sittenTalous ja juridiikkavaaditaan: Ranskavaaditaan: Saksavaaditaan: Espanja
SOC Operator
29 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Senior Consultant, Digital Forensics
29 päivää sittenUSD 115K–130K / vuosiHybridityöSeniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Executive Protection Analyst - Day Shift (12x36)
29 päivää sittenStrategia, konsultointi ja analyysivaaditaan: Portugalivaaditaan: Espanja
Tietojen ajantasaisuus
61 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:22 UTC, runko 989614 tavua.