RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty juuri nyt
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Datamark, Inc.

30 avointa paikkaa17 % etätyötäIntiaYhdysvallatMeksiko

Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 30 paikkaa

Operatiiviset tehtävät ja hallinto27%
Luova työ, media ja tekstit20%
HR ja rekrytointi13%
Customer success ja asiakastuki10%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
Terveydenhuolto7%
Talous ja juridiikka7%
Muut3%
30työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
11uusia, viimeiset 7 päivää
30eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
6julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-09)
80avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
50mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
0%Euroopassa (0)
17%etätyö
0%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 80 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 640 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
011
022
032
044
051
065
0713
086
0914
1027

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu23 · 77%
Etätyö5 · 17%
Paikan päällä1 · 3%
Hybridityö1 · 3%

Kokemustaso

Keskitaso21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%

Rooli

Operatiiviset tehtävät ja hallinto8 · 27%
Luova työ, media ja tekstit6 · 20%
HR ja rekrytointi4 · 13%
Customer success ja asiakastuki3 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt3 · 10%
Talous ja juridiikka2 · 7%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen1 · 3%
Terveydenhuolto1 · 3%

Maat

Intia16
Yhdysvallat10
Meksiko4

Kaupungit

El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Site Leader

1 päivä sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
Keskitasovaaditaan: Espanja
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
JuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, India | Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
SeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen

French Language Interpreter

2 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
EtätyöJuniorLuova työ, media ja tekstitvaaditaan: Ranska

Process Associate

3 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
Junior

Medical Claims Supervisor

3 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoTerveydenhuolto

Korean Language Interpreter

3 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Thane, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoLuova työ, media ja tekstit

Hindi Interpreter

3 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoLuova työ, media ja tekstit

Financial Analyst

4 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoTalous ja juridiikka
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoCustomer success ja asiakastukivaaditaan: Espanja
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
StaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Senior Buyer

8 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
Paikan päälläSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Contact Center Supervisor

9 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chihuahua, Chihuahua, Mexicoalkuperäinen ↗
KeskitasoCustomer success ja asiakastuki
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mexico | Jalisco, Mexico | Nuevo Leon, Mexicoalkuperäinen ↗
EtätyöJuniorLuova työ, media ja tekstitvaaditaan: Ranska

Senior Manager

13 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
StaffYritysjohto ja esihenkilötvaaditaan: Espanja
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Site Recruiting Assistant

15 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Thane, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoHR ja rekrytointi

Recruiter

15 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoHR ja rekrytointi

HR Specialist

15 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoHR ja rekrytointi

German Language Interpreter

15 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoLuova työ, media ja tekstitvaaditaan: Saksa

Finance Manager

15 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoTalous ja juridiikka
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chihuahua, Chihuahua, Mexicoalkuperäinen ↗
KeskitasoHR ja rekrytointi

Senior Manager Operations

16 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mumbai, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
StaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Russian Language Interpreter

16 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Thane, Maharashtra, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoLuova työ, media ja tekstit
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Mexicoalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoCustomer success ja asiakastuki

Customs Clerk (Hybrid WFH)

24 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
HybridityöKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Back Office Manager

24 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Chennai, Tamil Nadu, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Pricing Manager

29 päivää sitten
Datamark, Inc.·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·El Paso, Texas, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt

Tietojen ajantasaisuus

38 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 02:27 UTC, runko 303061 tavua.