Engine
29 avointa paikkaa90 % etätyötäYhdysvallat
Matkailu ja majoitusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 17 % / 29 paikkaa
Talous ja juridiikka17%
Myynti14%
Tuote ja muotoilu14%
Yritysjohto ja esihenkilöt14%
Strategia, konsultointi ja analyysi10%
Data ja koneoppiminen7%
Ohjelmistokehitys (yleinen)7%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen7%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 29 paikkaa haussa
29työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
5uusia, viimeiset 7 päivää
29eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-15)
81avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
44mediaani-ikä, päivää
17%IT (5)
0%Euroopassa (0)
90%etätyö
100%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 81 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 263 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Etätyö26 · 90%
Työskentelytapaa ei ilmoitettu3 · 10%
Kokemustaso
Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Ylin johto (C-taso)1 · 3%
Keskitaso1 · 3%
Rooli
Talous ja juridiikka5 · 17%
Yritysjohto ja esihenkilöt4 · 14%
Myynti4 · 14%
Tuote ja muotoilu4 · 14%
Strategia, konsultointi ja analyysi3 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)2 · 7%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen2 · 7%
Data ja koneoppiminen2 · 7%
Maat
Yhdysvallat29
Kaupungit
Chicago2
Denver1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Manager, Implementation Management
9 t sittenUSD 102K–140K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Director, Partner Acquisition
2 päivää sittenUSD 160K–185K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Director, Distribution Strategy
3 päivää sittenUSD 172,6K–203K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
Principal Creative
3 päivää sittenUSD 204K–240K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffLuova työ, media ja tekstit
Sales Training Manager
4 päivää sittenUSD 104,8K–145K / vuosiMyynti
Director, Sales Strategy & Operations - Groups
7 päivää sittenUSD 170K–230K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffMyynti
Senior Manager, Software Engineering
7 päivää sittenUSD 225K–265K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptRuby
Manager, Revenue Enablement
7 päivää sittenUSD 131,5K–182K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
Sr. Lead OBT Implementation Manager
8 päivää sittenUSD 185K–210K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Senior OBT Success Manager
8 päivää sittenUSD 160K–215K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Director, OBT Partnerships
8 päivää sittenUSD 195K–230K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffMyynti
Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
8 päivää sittenUSD 160K–215K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Senior Analyst, Credit
9 päivää sittenUSD 72,3K–100K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorTalous ja juridiikka
Senior Product Manager, Growth
11 päivää sittenUSD 181,1K–213K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorTuote ja muotoilu
Sr. Data Analyst - Finance
11 päivää sittenUSD 131,5K–154,7K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorData ja koneoppiminenPythonSQL
Senior Data Scientist - Content
11 päivää sittenUSD 170K–200K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorData ja koneoppiminenPythonSQL
VP, Finance
11 päivää sittenUSD 300K–375K / vuosiEtätyövain YhdysvallatYlin johto (C-taso)Talous ja juridiikka
Implementation Manager, Commercial
14 päivää sittenUSD 1–200K / vuosiKeskitasoProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Senior Product Manager, Applied AI
16 päivää sittenUSD 181,1K–213K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorTuote ja muotoilu
Senior Product Manager
16 päivää sittenUSD 181,1K–213K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorTuote ja muotoilu
Senior Technical Product Manager
16 päivää sittenUSD 181,1K–213K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorTuote ja muotoilu
Associate Director, Strategy & Operations
17 päivää sittenUSD 179K–248K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Commercial Counsel
18 päivää sittenUSD 160K–220K / vuosiEtätyövain YhdysvallatTalous ja juridiikka
Staff Application Security Engineer
19 päivää sittenUSD 182,8K–215K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffTietoturvaC#JavaJavaScript
Senior Manager, Credit
22 päivää sittenUSD 151,3K–178K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffTalous ja juridiikka
Account Executive - Growth
24 päivää sittenUSD 180K / vuosiMyynti
Director, Risk
25 päivää sittenUSD 171K–202K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffTalous ja juridiikka
Senior Director, Workforce Transformation
28 päivää sittenUSD 225K–270K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
Staff Software Engineer
29 päivää sittenUSD 200K–245K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptKotlinTypeScript
Tietojen ajantasaisuus
141 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 06:12 UTC, runko 876417 tavua.