fairlife
23 avointa paikkaaYhdysvallat
Verkkokauppa ja vähittäiskauppaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 13 % / 23 paikkaa
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto17%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka13%
HR ja rekrytointi9%
IT-tuki ja ylläpito9%
Data ja koneoppiminen4%
Talous ja juridiikka4%
Muut4%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 23 paikkaa haussa
23työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
4uusia, viimeiset 7 päivää
23eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-05)
57avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
40mediaani-ikä, päivää
13%IT (3)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
70%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 57 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 333 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu23 · 100%
Kokemustaso
Junior3 · 13%
Keskitaso3 · 13%
Senior2 · 9%
Staff2 · 9%
Rooli
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto7 · 30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto4 · 17%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka3 · 13%
HR ja rekrytointi2 · 9%
IT-tuki ja ylläpito2 · 9%
Tiede ja tutkimus1 · 4%
Talous ja juridiikka1 · 4%
Turvallisuus ja vartiointi1 · 4%
Maat
Yhdysvallat23
Kaupungit
Goodyear9
New York City6
Chicago5
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Associate Scientist
19 t sittenUSD 60K–80K / vuosiJuniorTiede ja tutkimus
USD 130K–150K / vuosiSeniorTalous ja juridiikka
Director, Packaging Technology (Filling & Blow Molding)
4 päivää sittenUSD 180K–200K / vuosiStaffKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Filler Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
5 päivää sittenUSD 27 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 35–40 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
System Operator
9 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Maintenance Technician
9 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Senior Manager, Learning & Development
12 päivää sittenUSD 135K–155K / vuosiStaffHR ja rekrytointi
Maintenance Mechanic (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
15 päivää sittenUSD 36 / tuntiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Human Resources Coordinator
16 päivää sittenUSD 60K–70K / vuosiJuniorHR ja rekrytointi
Milk Receiver
16 päivää sittenMilk Transfer Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
16 päivää sittenUSD 25,5 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 39 / tuntiInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Packaging Operator - Case Packer (Nights)
18 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Packaging Material Handler (Nights)
18 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Packaging Operator - Sleever (Days)
18 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Warehouse Operator
18 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Environmental Health & Safety Specialist
21 päivää sittenUSD 55K–80K / vuosiJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Quality Control Supervisor (12 Hour Days - Rotating Weekends)
22 päivää sittenUSD 75K–85K / vuosiSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
IT Site Support Manager
24 päivää sittenUSD 90K–120K / vuosiIT-tuki ja ylläpito
Warehouse Operations Manager, Nights
28 päivää sittenUSD 100K–110K / vuosiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Data Scientist
28 päivää sittenUSD 95K–110K / vuosiKeskitasoData ja koneoppiminenPythonSQL
IT Administrator
29 päivää sittenUSD 55K–80K / vuosiIT-tuki ja ylläpito
Tietojen ajantasaisuus
102 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 14:11 UTC, runko 2039236 tavua.