RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty juuri nyt
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Flow Traders

10 avointa paikkaaAlankomaatYhdysvallat

Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 20 % / 10 paikkaa

Operatiiviset tehtävät ja hallinto30%
HR ja rekrytointi20%
Talous ja juridiikka20%
Data ja koneoppiminen10%
Tiede ja tutkimus10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
3uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-13)
46avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
78mediaani-ikä, päivää
20%IT (2)
80%Euroopassa (8)
0%etätyö
20%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 46 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 1694 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

111
120
010
020
032
042
050
065
076
086
0910
1010

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu9 · 90%
Hybridityö1 · 10%

Kokemustaso

Keskitaso3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%

Rooli

Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 30%
HR ja rekrytointi2 · 20%
Talous ja juridiikka2 · 20%
Data ja koneoppiminen1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Tiede ja tutkimus1 · 10%

Maat

Alankomaat8
Yhdysvallat2

Kaupungit

Amsterdam8
New York City2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
Data ja koneoppiminenPythonSQL

Executive Assistant

2 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
HybridityöSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
Operatiiviset tehtävät ja hallinto

AI Engineering Manager

7 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
StaffOhjelmistokehitys (yleinen)

HR & Recruitment Coordinator

10 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·New Yorkalkuperäinen ↗
USD 80K–95K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi

Digital Assets Trader

10 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
KeskitasoTalous ja juridiikka

HR Generalist

11 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
SeniorHR ja rekrytointi
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
JuniorTiede ja tutkimus

Summer Trading Internship

16 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·Amsterdamalkuperäinen ↗
JuniorTalous ja juridiikka

Corporate Receptionist

18 päivää sitten
Flow Traders·Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelut·New Yorkalkuperäinen ↗
USD 36–37 / tuntiKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Tietojen ajantasaisuus

65 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 02:17 UTC, runko 350792 tavua.