Flow Traders
10 avointa paikkaaAlankomaatYhdysvallat
Konsultointi, toimistot ja yrityspalvelutMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 20 % / 10 paikkaa
Operatiiviset tehtävät ja hallinto30%
HR ja rekrytointi20%
Talous ja juridiikka20%
Data ja koneoppiminen10%
Tiede ja tutkimus10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 10 paikkaa haussa
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
3uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-13)
46avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
78mediaani-ikä, päivää
20%IT (2)
80%Euroopassa (8)
0%etätyö
20%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 46 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 1694 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu9 · 90%
Hybridityö1 · 10%
Kokemustaso
Keskitaso3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%
Rooli
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 30%
HR ja rekrytointi2 · 20%
Talous ja juridiikka2 · 20%
Data ja koneoppiminen1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Tiede ja tutkimus1 · 10%
Maat
Alankomaat8
Yhdysvallat2
Kaupungit
Amsterdam8
New York City2
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Core Data Engineer
18 t sittenData ja koneoppiminenPythonSQL
Executive Assistant
2 päivää sittenHybridityöSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Property & Facilities Manager (Part-Time)
3 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
AI Engineering Manager
7 päivää sittenStaffOhjelmistokehitys (yleinen)
HR & Recruitment Coordinator
10 päivää sittenUSD 80K–95K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi
Digital Assets Trader
10 päivää sittenKeskitasoTalous ja juridiikka
HR Generalist
11 päivää sittenSeniorHR ja rekrytointi
PhD Graduate Quantitative Researcher
14 päivää sittenJuniorTiede ja tutkimus
Summer Trading Internship
16 päivää sittenJuniorTalous ja juridiikka
Corporate Receptionist
18 päivää sittenUSD 36–37 / tuntiKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Tietojen ajantasaisuus
65 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 02:17 UTC, runko 350792 tavua.