Optime Group
31 avointa paikkaaIso-Britannia
Matkailu ja majoitusMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 31 paikkaa
Ravintola, hotelli ja siivous23%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto19%
Kuljetus ja kuljettajat16%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto13%
Markkinointi ja viestintä3%
Muut26%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 31 paikkaa haussa
31työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
17uusia, viimeiset 7 päivää
31eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
8julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
68avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
37mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
100%Euroopassa (31)
0%etätyö
84%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 68 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 405 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu30 · 97%
Hybridityö1 · 3%
Kokemustaso
Keskitaso1 · 3%
Junior1 · 3%
Senior1 · 3%
Rooli
Ravintola, hotelli ja siivous7 · 23%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto6 · 19%
Kuljetus ja kuljettajat5 · 16%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto4 · 13%
Markkinointi ja viestintä1 · 3%
Maat
Iso-Britannia31
Kaupungit
Crawley6
Horley4
Luton4
Manchester2
Hounslow2
Bristol2
Belfast1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Warehouse Operative - Flexible Working - Avonmouth
1 päivä sittenGBP 13 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
HGV Class 1 Driver - Avonmouth
1 päivä sittenGBP 20,03 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Warehouse Operative - Avonmouth
1 päivä sittenGBP 13 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Warehouse Operative - Manchester Piccadilly Station
2 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Airport Terminal Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
2 päivää sittenGBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Office Cleaner - Vanguard House
2 päivää sittenGBP 12,71 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
HGV Class 2 Driver - Nights - Stansted Airport
2 päivää sittenGBP 16,98 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Gatwick Recycling Operative Days Shifts - Gatwick Airport
3 päivää sittenGBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Ramp Agent - Bristol Airport
4 päivää sittenGBP 14,43 / tunti
GBP 17,82 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Gatwick Recycling Operative Night Shifts - Gatwick Airport
4 päivää sittenGBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Bristol Airport Turnaround Coordinator
4 päivää sittenGBP 15,95 / tunti
Baggage Operative - Lates - Stansted Airport
4 päivää sittenGBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Baggage Operative - Early's - Stansted Airport
4 päivää sittenGBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Aircraft Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
4 päivää sittenGBP 13,5 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Aviation Logistics Coordinator
4 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
HGV Class 2 Recycling Driver - Days Shifts - Gatwick Airport
5 päivää sittenGBP 17,82 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Airport Hangar Cleaner - Days Shifts - Gatwick Airport
7 päivää sittenGBP 13,5 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
GBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Ramp Agent - Private Aircraft
8 päivää sittenAirport Car Park Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
9 päivää sittenGBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Flight Dispatcher (TCO) - Luton Airport
11 päivää sittenGBP 17,5 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Marketing Manager (B2B)
14 päivää sittenGBP 50K–60K / vuosiHybridityöKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Ground Handler at Farnborough Airport
15 päivää sittenAirport Security Agents - Part time & Full time roles available
17 päivää sittenGBP 13,24 / tuntiJunior
Aircraft Cleaner - Belfast International Airport
17 päivää sittenGBP 12,94 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Start Your Aviation Career - Ramp Colleague | Luton Airport
18 päivää sittenGBP 14,25 / tunti
Warehouse Operative Trainer / Team Leader
22 päivää sittenGBP 13,2 / tuntiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Ramp Colleague at Luton Airport
24 päivää sittenGBP 14,25 / tunti
Baggage Handler at Luton Airport
24 päivää sittenGBP 14,25 / tunti
Warehouse Supervisor - Manchester Piccadilly Train Station
25 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Tietojen ajantasaisuus
508 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:48 UTC, runko 269547 tavua.