RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 1 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Optime Group

31 avointa paikkaaIso-Britannia

Matkailu ja majoitusMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 31 paikkaa

Ravintola, hotelli ja siivous23%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto19%
Kuljetus ja kuljettajat16%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto13%
Markkinointi ja viestintä3%
Muut26%
31työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
17uusia, viimeiset 7 päivää
31eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
8julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
68avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
37mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
100%Euroopassa (31)
0%etätyö
84%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 68 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 405 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
031
041
051
061
079
0810
0916
1028

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu30 · 97%
Hybridityö1 · 3%

Kokemustaso

Keskitaso1 · 3%
Junior1 · 3%
Senior1 · 3%

Rooli

Ravintola, hotelli ja siivous7 · 23%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto6 · 19%
Kuljetus ja kuljettajat5 · 16%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto4 · 13%
Markkinointi ja viestintä1 · 3%

Maat

Iso-Britannia31

Kaupungit

Crawley6
Horley4
Luton4
Manchester2
Hounslow2
Bristol2
Belfast1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Optime Group·Matkailu ja majoitus·Severn Beach, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Severn Beach, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 20,03 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Severn Beach, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Manchester, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
Operatiiviset tehtävät ja hallinto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Hounslow, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 12,71 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Stansted, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 16,98 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Horley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Bristol, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,43 / tunti
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Horley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 17,82 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Horley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Bristol, North Somerset, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 15,95 / tunti
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Stansted, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Stansted, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,81 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,5 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Hounslow, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
Operatiiviset tehtävät ja hallinto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Horley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 17,82 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,5 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Farnborough Airport, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,59 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Luton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 17,5 / tuntiKuljetus ja kuljettajat

Marketing Manager (B2B)

14 päivää sitten
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Crawley, Crawley, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 50K–60K / vuosiHybridityöKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Farnborough Airport, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Belfast, Northern Ireland, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,24 / tuntiJunior
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Belfast International Airport, Northern Ireland, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 12,94 / tuntiRavintola, hotelli ja siivous
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Luton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,25 / tunti
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Harmondsworth, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 13,2 / tuntiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Luton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,25 / tunti
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Luton, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
GBP 14,25 / tunti
Optime Group·Matkailu ja majoitus·Manchester, England, United Kingdomalkuperäinen ↗
Operatiiviset tehtävät ja hallinto

Tietojen ajantasaisuus

508 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 09:48 UTC, runko 269547 tavua.