Path Construction
7 avointa paikkaaYhdysvallat
Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 14 % / 7 paikkaa
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto38%
HR ja rekrytointi25%
Data ja koneoppiminen12%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto12%
Ravintola, hotelli ja siivous12%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 7 paikkaa haussa
8työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
4uusia, viimeiset 7 päivää
7eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-21)
88avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
662mediaani-ikä, päivää
12%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
75%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 88 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 1548 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu8 · 100%
Kokemustaso
Keskitaso6 · 75%
Junior2 · 25%
Rooli
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto3 · 38%
HR ja rekrytointi2 · 25%
Ravintola, hotelli ja siivous1 · 12%
Data ja koneoppiminen1 · 12%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 12%
Maat
Yhdysvallat8
Kaupungit
Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Talent Acquisition Coordinator
3 päivää sittenUSD 55K–75K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi
Superintendent - Construction - Hotel & Hospitality
3 päivää sittenKeskitasoRavintola, hotelli ja siivous
HR Coordinator
3 päivää sittenUSD 55K–75K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi
AI Engineer
3 päivää sittenUSD 100K–130K / vuosiKeskitasoData ja koneoppiminenC#JavaScriptPython
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
8 päivää sittenUSD 18 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
22 päivää sittenUSD 18 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Superintendent - Construction (3rd Shift)
23 päivää sittenUSD 80K–120K / kuukausiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Project Administrator - Construction
23 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Tietojen ajantasaisuus
40 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 12:24 UTC, runko 391648 tavua.