RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty juuri nyt
Suomi
Kirjaudu sisään
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← takaisin

Path Construction

7 avointa paikkaaYhdysvallat

Kiinteistöt, rakentaminen ja proptechMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 14 % / 7 paikkaa

Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto38%
HR ja rekrytointi25%
Data ja koneoppiminen12%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto12%
Ravintola, hotelli ja siivous12%
8työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
4uusia, viimeiset 7 päivää
7eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-21)
88avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
662mediaani-ikä, päivää
12%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
75%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 88 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 1548 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
011
021
030
043
055
062
073
080
091
108

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu8 · 100%

Kokemustaso

Keskitaso6 · 75%
Junior2 · 25%

Rooli

Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto3 · 38%
HR ja rekrytointi2 · 25%
Ravintola, hotelli ja siivous1 · 12%
Data ja koneoppiminen1 · 12%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 12%

Maat

Yhdysvallat8

Kaupungit

Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesalkuperäinen ↗
USD 55K–75K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Durham, North Carolina, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoRavintola, hotelli ja siivous

HR Coordinator

3 päivää sitten
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesalkuperäinen ↗
USD 55K–75K / vuosiKeskitasoHR ja rekrytointi

AI Engineer

3 päivää sitten
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Chicago, Illinois, United States | Arlington Heights, Illinois, United Statesalkuperäinen ↗
USD 100K–130K / vuosiKeskitasoData ja koneoppiminenC#JavaScriptPython
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Charlotte, North Carolina, United Statesalkuperäinen ↗
USD 18 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Tampa, Florida, United Statesalkuperäinen ↗
USD 18 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Chicago, Illinois, United Statesalkuperäinen ↗
USD 80K–120K / kuukausiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Path Construction·Kiinteistöt, rakentaminen ja proptech·Tampa, Florida, United Statesalkuperäinen ↗
KeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Tietojen ajantasaisuus

40 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (unchanged) 2026-10-24 12:24 UTC, runko 391648 tavua.