RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 1 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Gallup

10 avointa paikkaaYhdysvallatJapaniSaudi-Arabia

Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 10 % / 10 paikkaa

Strategia, konsultointi ja analyysi30%
Tuote ja muotoilu20%
Myynti10%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Customer success ja asiakastuki10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka10%
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-01)
41avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
45mediaani-ikä, päivää
10%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
60%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 41 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 435 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
021
030
043
053
062
071
083
0920
106

Työskentelytapa

Hybridityö9 · 90%
Paikan päällä1 · 10%

Kokemustaso

Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%

Rooli

Strategia, konsultointi ja analyysi3 · 30%
Tuote ja muotoilu2 · 20%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 10%
Customer success ja asiakastuki1 · 10%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Myynti1 · 10%

Maat

Yhdysvallat4
Japani2
Saudi-Arabia1
Australia1

Kaupungit

Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

HybridityöJuniorStrategia, konsultointi ja analyysi

Executive Assistant

4 päivää sitten
Gallup·Washington, D.C.alkuperäinen ↗
USD 38–42 / tuntiPaikan päälläOperatiiviset tehtävät ja hallinto
USD 100K–145K / vuosiHybridityöSeniorCustomer success ja asiakastuki

Quality Engineer

15 päivää sitten
Gallup·Omaha Riverfrontalkuperäinen ↗
USD 70K–90K / vuosiHybridityöInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Gallup·Omaha Riverfrontalkuperäinen ↗
USD 85K–105K / vuosiHybridityöTuote ja muotoilu

Senior Product Manager

22 päivää sitten
USD 200K–240K / vuosiHybridityöSeniorTuote ja muotoilu

Senior Software Engineer

23 päivää sitten
USD 180K–230K / vuosiHybridityöSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptKotlinPython
HybridityöStrategia, konsultointi ja analyysi
HybridityöStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
HybridityöSeniorMyynti

Tietojen ajantasaisuus

92 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 03:12 UTC, runko 693938 tavua.