Gallup
10 avointa paikkaaYhdysvallatJapaniSaudi-Arabia
Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 10 % / 10 paikkaa
Strategia, konsultointi ja analyysi30%
Tuote ja muotoilu20%
Myynti10%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Customer success ja asiakastuki10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka10%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 10 paikkaa haussa
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-01)
41avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
45mediaani-ikä, päivää
10%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
60%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 41 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 435 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Hybridityö9 · 90%
Paikan päällä1 · 10%
Kokemustaso
Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Rooli
Strategia, konsultointi ja analyysi3 · 30%
Tuote ja muotoilu2 · 20%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 10%
Customer success ja asiakastuki1 · 10%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Myynti1 · 10%
Maat
Yhdysvallat4
Japani2
Saudi-Arabia1
Australia1
Kaupungit
Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
HybridityöJuniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Executive Assistant
4 päivää sittenUSD 38–42 / tuntiPaikan päälläOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Lead Consultant — Customer Experience
11 päivää sittenUSD 100K–145K / vuosiHybridityöSeniorCustomer success ja asiakastuki
Quality Engineer
15 päivää sittenUSD 70K–90K / vuosiHybridityöInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Product Manager — Digital Commerce
18 päivää sittenUSD 85K–105K / vuosiHybridityöTuote ja muotoilu
Senior Product Manager
22 päivää sittenUSD 200K–240K / vuosiHybridityöSeniorTuote ja muotoilu
Senior Software Engineer
23 päivää sittenUSD 180K–230K / vuosiHybridityöSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptKotlinPython
Consultant — Workplace Advisory (Bilingual Japanese and English)
23 päivää sittenHybridityöStrategia, konsultointi ja analyysi
HybridityöStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
Senior Business Development Executive
29 päivää sittenHybridityöSeniorMyynti
Tietojen ajantasaisuus
92 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 03:12 UTC, runko 693938 tavua.