Vaxcyte
17 avointa paikkaaYhdysvallatSveitsi
Biotekniikka, lääkkeet ja lääkintätekniikkaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 12 % / 17 paikkaa
Tiede ja tutkimus41%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto18%
Talous ja juridiikka12%
HR ja rekrytointi6%
DevOps / SRE / alusta / pilvi6%
IT-tuki ja ylläpito6%
Strategia, konsultointi ja analyysi6%
Yritysjohto ja esihenkilöt6%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 17 paikkaa haussa
17työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
3uusia, viimeiset 7 päivää
17eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-12)
42avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
57mediaani-ikä, päivää
12%IT (2)
6%Euroopassa (1)
0%etätyö
94%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 42 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 571 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu15 · 88%
Hybridityö1 · 6%
Paikan päällä1 · 6%
Kokemustaso
Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Keskitaso2 · 12%
Junior2 · 12%
Rooli
Tiede ja tutkimus7 · 41%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 18%
Talous ja juridiikka2 · 12%
HR ja rekrytointi1 · 6%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 6%
Strategia, konsultointi ja analyysi1 · 6%
DevOps / SRE / alusta / pilvi1 · 6%
IT-tuki ja ylläpito1 · 6%
Maat
Yhdysvallat16
Sveitsi1
Kaupungit
ei tietoja
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Talent Acquisition Coordinator
10 t sittenUSD 47–50 / tuntiHybridityöHR ja rekrytointi
USD 223K–261K / vuosiStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Associate Director, Business Operations & Digital Enablement
4 päivää sittenUSD 176K–206K / vuosiStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
USD 170K–200K / vuosiStaffStrategia, konsultointi ja analyysi
Manager Accounting , Inventory and Operations
9 päivää sittenUSD 145K–169K / vuosiStaffTalous ja juridiikka
Senior Accountant
9 päivää sittenUSD 119K–139K / vuosiSeniorTalous ja juridiikka
Scientist II (Contract), Analytical Development
11 päivää sittenUSD 70–76 / tuntiKeskitasoTiede ja tutkimus
Systems Engineer
11 päivää sittenUSD 148K–172,5K / vuosiDevOps / SRE / alusta / pilviPython
Senior Associate Scientist, Research
11 päivää sittenUSD 121K–141K / vuosiSeniorTiede ja tutkimus
Associate Scientist II, Research
11 päivää sittenUSD 108K–120K / vuosiJuniorTiede ja tutkimus
IT Operations Engineer
14 päivää sittenUSD 120K–140K / vuosiIT-tuki ja ylläpito
Manager, Facilities Engineering
15 päivää sittenUSD 144K–169K / vuosiPaikan päälläStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Scientist I, Drug Product Analytics (Laboratory Automation)
18 päivää sittenUSD 129K–151K / vuosiSeniorTiede ja tutkimus
Senior Manager, Quality Control Operations, Global Analytics
18 päivää sittenStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Staff Scientist, Immunoassay Development
21 päivää sittenUSD 209K–244K / vuosiStaffTiede ja tutkimus
Associate Scientist II, Immunoassay Development
22 päivää sittenUSD 105K–123K / vuosiJuniorTiede ja tutkimus
Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
23 päivää sittenUSD 146K–171K / vuosiKeskitasoTiede ja tutkimus
Tietojen ajantasaisuus
97 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 09:14 UTC, runko 618097 tavua.