Zone 5 Technologies
19 avointa paikkaaYhdysvallat
Ilmailu, avaruus ja puolustusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 21 % / 19 paikkaa
Ohjelmistokehitys (yleinen)40%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto20%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka17%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto10%
Luova työ, media ja tekstit3%
Customer success ja asiakastuki3%
Yritysjohto ja esihenkilöt3%
Muut3%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 19 paikkaa haussa
30työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
7uusia, viimeiset 7 päivää
19eri paikkaa (1.6 ilmoitusta kustakin)
8julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-08)
77avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
43mediaani-ikä, päivää
40%IT (12)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
100%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 77 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 676 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu29 · 97%
Paikan päällä1 · 3%
Kokemustaso
Senior18 · 60%
Keskitaso6 · 20%
Junior3 · 10%
Ylin johto (C-taso)1 · 3%
Rooli
Ohjelmistokehitys (yleinen)12 · 40%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto6 · 20%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka5 · 17%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 3%
Luova työ, media ja tekstit1 · 3%
Customer success ja asiakastuki1 · 3%
Maat
Yhdysvallat30
Kaupungit
San Luis Obispo14
Fort Worth6
Fort Walton Beach5
Paso Robles3
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
UAV Avionics Assembler IV
9 t sittenUSD 34–39 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Sr. Systems Reliability Engineer
10 t sittenUSD 148K–180K / vuosiSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Executive Assistant
1 päivä sittenUSD 97K–128K / vuosiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Crew Chief - Flight Test
1 päivä sittenUSD 80K–115K / vuosiYlin johto (C-taso)Yritysjohto ja esihenkilöt
UAV Avionics Assembler IV
2 päivää sittenUSD 34–39 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Senior Proposal Writer
3 päivää sittenUSD 85K–123K / vuosiSeniorLuova työ, media ja tekstit
Manufacturing Engineer I/II - 2nd Shift
4 päivää sittenUSD 93K–120K / vuosiKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Electrical Engineer III/IV
7 päivää sittenUSD 131K–161K / vuosiKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Sr. Surface Modeler
7 päivää sittenUSD 170K–220K / vuosiPaikan päälläSenior
Production Support Specialist
8 päivää sittenUSD 17,5–19,35 / tuntiJuniorCustomer success ja asiakastuki
Test & Evaluation Operations Scheduler
9 päivää sittenUSD 91K–119K / vuosiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Electrical Engineer I/II
9 päivää sittenUSD 93K–112K / vuosiKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Manufacturing Engineer I/II
14 päivää sittenUSD 79K–103K / vuosiKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
14 päivää sittenUSD 145K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
14 päivää sittenUSD 145K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
14 päivää sittenUSD 145K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
14 päivää sittenUSD 160K–194K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)DartMATLABPython
UAV Avionics Assembler II
15 päivää sittenUSD 24–29 / tuntiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
UAV Avionics Assembler II
15 päivää sittenUSD 24–29 / tuntiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
UAV Avionics Assembler I
15 päivää sittenUSD 19–24 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
UAV Avionics Assembler I
15 päivää sittenUSD 19–24 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
15 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
15 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
15 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
15 päivää sittenUSD 161K–193K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)C++MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
17 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
17 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
17 päivää sittenUSD 149K–182K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Perfomance
17 päivää sittenUSD 161K–238K / vuosiSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)MATLABPython
Office Manager - DFW
25 päivää sittenUSD 84K–112K / vuosiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Tietojen ajantasaisuus
94 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 06:15 UTC, runko 2272808 tavua.