AnyMind Group
40 avointa paikkaaVietnamIndonesiaThaimaa
Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 2 % / 40 paikkaa
Markkinointi ja viestintä32%
Luova työ, media ja tekstit20%
Myynti12%
Ravintola, hotelli ja siivous10%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto7%
Yritysjohto ja esihenkilöt7%
DevOps / SRE / alusta / pilvi2%
Muut5%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 40 paikkaa haussa
40työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
14uusia, viimeiset 7 päivää
40eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
6julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-01)
236avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
122mediaani-ikä, päivää
2%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
38%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 236 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 2824 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu38 · 95%
Hybridityö2 · 5%
Kokemustaso
Senior12 · 30%
Junior8 · 20%
Keskitaso5 · 12%
Staff4 · 10%
Rooli
Markkinointi ja viestintä12 · 30%
Luova työ, media ja tekstit8 · 20%
Myynti5 · 12%
Ravintola, hotelli ja siivous4 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt3 · 8%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 8%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto1 · 2%
Talous ja juridiikka1 · 2%
Maat
Vietnam15
Indonesia7
Thaimaa5
Filippiinit4
Japani4
Malesia2
Intia2
Kaupungit
Ho Chi Minh City15
Jakarta7
Bangkok5
Tokyo4
Manila3
Delhi2
Kuala Lumpur1
Kota Damansara1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Senior Traffic & Productivity Executive, Creative
1 päivä sittenUSD 5 000 / vuosiSeniorLuova työ, media ja tekstit
Live Selling Host (US Market)
1 päivä sittenRavintola, hotelli ja siivous
Live Selling Host
1 päivä sittenUSD 2 000 / vuosiRavintola, hotelli ja siivous
Senior Strategic Planning (E-Commerce Business)
2 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiSeniorMarkkinointi ja viestintä
Senior Key Account Manager, D2C
2 päivää sittenSeniorMyynti
Lead Designer(デザインマネージャー)
2 päivää sittenSeniorLuova työ, media ja tekstit
Markkinointi ja viestintä
AI Livestream Producer Intern
3 päivää sittenHybridityöJuniorLuova työ, media ja tekstit
Live Commerce Host & AI Avatar Talent
3 päivää sittenUSD 2 000 / vuosiHybridityöRavintola, hotelli ja siivous
Myynti
Art Director, Creative
4 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiStaffLuova työ, media ja tekstit
Brand Solutions Executive
4 päivää sittenKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Senior Executive, Strategic Planning (Creator Growth)
4 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiSeniorMarkkinointi ja viestintä
Graphic Design Executive, Creative
4 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiLuova työ, media ja tekstit
Executive/ Senior Executive, People
8 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Head of Business Operation
8 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Live Commerce Operator Intern
8 päivää sittenJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Copywriter, Creative
8 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiLuova työ, media ja tekstit
Influencer Planning Manager, Strategic Planning
9 päivää sittenKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Executive Creative Director, Creative
10 päivää sittenStaffLuova työ, media ja tekstit
Business Development Admin Intern
10 päivää sittenJuniorMyynti
Senior Graphic Desginer, Creative
10 päivää sittenUSD 5 000 / vuosiSeniorLuova työ, media ja tekstit
Senior Creator Executive, Creator Growth
11 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Business Development Intern, Business Development
12 päivää sittenJuniorMyynti
Assistant Manager, Human Livestreaming
18 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Affiliate Acquisition Intern
18 päivää sittenJuniorMarkkinointi ja viestintä
ファンクラブ運営
19 päivää sittenAffiliate Creator Manager
19 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Live Streaming & Content Producer
22 päivää sittenJuniorMarkkinointi ja viestintä
Senior Executive - Influencer Marketing
22 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Content & Creator Manager - Influencer Marketing
22 päivää sittenKeskitasoMarkkinointi ja viestintä
Affiliate Marketing Manager
23 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Live Commerce Host Trainer
23 päivää sittenJuniorRavintola, hotelli ja siivous
Legal Executive
23 päivää sittenJuniorTalous ja juridiikka
Platform Operations Executive (App/Web Ad Monetization Specialist), Platform Operations
23 päivää sittenUSD 5 000 / vuosiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Account Manager, Marketing Services
24 päivää sittenKeskitasoMyynti
Senior Procurement Executive, Procurement
25 päivää sittenSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior Platform Engineer
25 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiSeniorDevOps / SRE / alusta / pilvi
アーティストマネージャー(アイドル)
28 päivää sittenSenior Manager, Account Management
29 päivää sittenUSD 8 000 / vuosiStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Tietojen ajantasaisuus
264 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 09:41 UTC, runko 1512831 tavua.