AKS Engineering & Forestry, LLC
9 avointa paikkaaYhdysvallatPuerto Rico
Energia ja ilmastoMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 9 paikkaa
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka33%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto22%
HR ja rekrytointi11%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto11%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen11%
Yritysjohto ja esihenkilöt11%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 9 paikkaa haussa
9työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
3uusia, viimeiset 7 päivää
9eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-20)
81avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
183mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
0%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 81 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 218 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu9 · 100%
Kokemustaso
Senior3 · 33%
Keskitaso2 · 22%
Junior1 · 11%
Rooli
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka3 · 33%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto2 · 22%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto1 · 11%
HR ja rekrytointi1 · 11%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen1 · 11%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 11%
Maat
Yhdysvallat8
Puerto Rico1
Kaupungit
Washington1
Richland1
Bend1
Las Vegas1
Kirkland1
San Juan1
Tualatin1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Environmental Construction Manager
22 t sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Survey Office Technician
3 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Survey Field Technician
3 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Talent Acquisition Specialist
7 päivää sittenHR ja rekrytointi
Project Manager- Public Works (PE)
8 päivää sittenSeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Interconnection & Transmission Regulatory Manager
10 päivää sittenSeniorYritysjohto ja esihenkilötvaaditaan: Espanja
Junior Land Use Planner
18 päivää sittenJuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Project Manager – Procurement Services
24 päivää sittenKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Civil Engineer-In-Training (EIT)- Forestry
29 päivää sittenSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Tietojen ajantasaisuus
68 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 10:22 UTC, runko 816542 tavua.