RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 2 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään
Denne side findes på Dansk.Skift×

← takaisin

AlayaCare

10 avointa paikkaa10 % etätyötäKanadaYhdysvallatAustralia

Yritysohjelmistot (SaaS)OhjelmistotuoteyritysIT-osuus 30 % / 10 paikkaa

HR ja rekrytointi30%
Talous ja juridiikka20%
Mobiili (iOS / Android)10%
Full stack -kehitys10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
Strategia, konsultointi ja analyysi10%
Muut10%
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-15)
22avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
32mediaani-ikä, päivää
30%IT (3)
0%Euroopassa (0)
10%etätyö
40%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 22 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 226 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
031
040
050
060
072
084
0910
105

Työskentelytapa

Hybridityö8 · 80%
Työskentelytapaa ei ilmoitettu1 · 10%
Etätyö1 · 10%

Kokemustaso

Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Keskitaso1 · 10%

Rooli

HR ja rekrytointi3 · 30%
Talous ja juridiikka2 · 20%
Full stack -kehitys1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Mobiili (iOS / Android)1 · 10%
Strategia, konsultointi ja analyysi1 · 10%

Maat

Kanada6
Yhdysvallat2
Australia2

Kaupungit

Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·United Statesalkuperäinen ↗
Senior
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Toronto, Canadaalkuperäinen ↗
CAD 75K–90K / vuosiHybridityöJuniorHR ja rekrytointi
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Toronto, Canadaalkuperäinen ↗
CAD 60K–75K / vuosiHybridityöTalous ja juridiikka
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Toronto, Canadaalkuperäinen ↗
CAD 60K–75K / vuosiHybridityöTalous ja juridiikka
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Toronto, Canadaalkuperäinen ↗
CAD 100K–120K / vuosiHybridityöSeniorHR ja rekrytointi
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaalkuperäinen ↗
HybridityöJuniorFull stack -kehitysvaaditaan: RanskaPythonJavaScriptTypeScript
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaalkuperäinen ↗
HybridityöSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptPHPPython

Payroll Specialist

25 päivää sitten
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Sydney, New South Wales, Australiaalkuperäinen ↗
HybridityöHR ja rekrytointi

iOS Developer

29 päivää sitten
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaalkuperäinen ↗
HybridityöKeskitasoMobiili (iOS / Android)vaaditaan: Ranska
AlayaCare·Yritysohjelmistot (SaaS)·United Statesalkuperäinen ↗
EtätyöSeniorStrategia, konsultointi ja analyysi

Tietojen ajantasaisuus

101 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 13:15 UTC, runko 435241 tavua.