AlayaCare
10 avointa paikkaa10 % etätyötäKanadaYhdysvallatAustralia
Yritysohjelmistot (SaaS)OhjelmistotuoteyritysIT-osuus 30 % / 10 paikkaa
HR ja rekrytointi30%
Talous ja juridiikka20%
Mobiili (iOS / Android)10%
Full stack -kehitys10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
Strategia, konsultointi ja analyysi10%
Muut10%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 10 paikkaa haussa
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
10eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
2julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-15)
22avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
32mediaani-ikä, päivää
30%IT (3)
0%Euroopassa (0)
10%etätyö
40%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 22 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 226 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Hybridityö8 · 80%
Työskentelytapaa ei ilmoitettu1 · 10%
Etätyö1 · 10%
Kokemustaso
Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Keskitaso1 · 10%
Rooli
HR ja rekrytointi3 · 30%
Talous ja juridiikka2 · 20%
Full stack -kehitys1 · 10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)1 · 10%
Mobiili (iOS / Android)1 · 10%
Strategia, konsultointi ja analyysi1 · 10%
Maat
Kanada6
Yhdysvallat2
Australia2
Kaupungit
Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Senior Managed Services Specialist
1 päivä sittenSenior
Associate People Business Partner
3 päivää sittenCAD 75K–90K / vuosiHybridityöJuniorHR ja rekrytointi
Treasury Specialist (Contract)
8 päivää sittenCAD 60K–75K / vuosiHybridityöTalous ja juridiikka
Accounts Receivable Specialist
8 päivää sittenCAD 60K–75K / vuosiHybridityöTalous ja juridiikka
Senior People Business Partner
9 päivää sittenCAD 100K–120K / vuosiHybridityöSeniorHR ja rekrytointi
Junior Fullstack Developer (Python)
23 päivää sittenHybridityöJuniorFull stack -kehitysvaaditaan: RanskaPythonJavaScriptTypeScript
Senior Developer - Escalation Management
24 päivää sittenHybridityöSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)JavaScriptPHPPython
Payroll Specialist
25 päivää sittenHybridityöHR ja rekrytointi
iOS Developer
29 päivää sittenHybridityöKeskitasoMobiili (iOS / Android)vaaditaan: Ranska
Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
29 päivää sittenEtätyöSeniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Tietojen ajantasaisuus
101 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 13:15 UTC, runko 435241 tavua.