Carvana
600 avointa paikkaaYhdysvallat
Liikkuminen ja autoteollisuusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 0 % / 600 paikkaa
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka31%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto12%
Kuljetus ja kuljettajat5%
Turvallisuus ja vartiointi4%
Customer success ja asiakastuki3%
Yritysjohto ja esihenkilöt2%
Muut9%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 600 paikkaa haussa
920työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
229uusia, viimeiset 7 päivää
600eri paikkaa (1.5 ilmoitusta kustakin)
83julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-22)
1681avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
28mediaani-ikä, päivää
0%IT (2)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
38%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 1681 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 989 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu903 · 98%
Paikan päällä14 · 2%
Etätyö3 · 0%
Kokemustaso
Junior332 · 36%
Senior221 · 24%
Keskitaso157 · 17%
Staff21 · 2%
Ylin johto (C-taso)5 · 1%
Rooli
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka282 · 31%
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto276 · 30%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto109 · 12%
Kuljetus ja kuljettajat49 · 5%
Turvallisuus ja vartiointi41 · 4%
Customer success ja asiakastuki29 · 3%
Yritysjohto ja esihenkilöt20 · 2%
Strategia, konsultointi ja analyysi8 · 1%
Maat
Yhdysvallat917
Kaupungit
Greenfield49
Plainfield43
Tempe34
Belton26
Trenton26
Concord26
Hoffman Estates22
Akron22
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Hoffman Estates (FT) Car Detailer
6 t sittenUSD 17–18 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 16 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Experienced Automotive Technician
8 t sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
KeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Ylin johto (C-taso)Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
SeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Post Production Associate
9 t sittenUSD 16–17 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
SeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Mid-Level Auto Body Repair Technician
10 t sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
SeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Sale Day Driver - ADESA Manville
10 t sittenUSD 16,5–17 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Production Manager - Tolleson
10 t sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Experienced Auto Painter
10 t sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Entry-Level Auto Technician (2nd Shift)
10 t sittenJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Lot Driver - ADESA Manville
11 t sittenUSD 16,5–17 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Sale Day Driver - ADESA Plainfield
11 t sittenUSD 14–14,5 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
USD 18–20 / tuntiCustomer success ja asiakastuki
Customer Delivery Driver - 4 Day Work Week!
12 t sittenUSD 18–20 / tuntiKuljetus ja kuljettajat
JuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
JuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Auto Painter - $4,000 Bonus
12 t sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
KeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Experienced Paintless Dent Repair Technician - $8,000 Bonus (1st and 2nd Shift Available!)
12 t sittenSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
KeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Quality Associate, Post Production
13 t sittenJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Car Detailer
14 t sittenUSD 19,5–20 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Manager, Market Operations
14 t sittenStaffOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Logistics Associate
1 päivä sittenUSD 17,5–19,5 / tuntiJuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior Manager, Talent Acquisition (Atlanta)
1 päivä sittenStaffHR ja rekrytointi
Experienced Auto Painter - Houston, TX - 2nd shift
1 päivä sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Mid-Level Automotive Parts Associate
1 päivä sittenUSD 16 / tuntiJunior
SeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Auto Body Repair Technician - Houston, TX
1 päivä sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Detail Supervisor
1 päivä sittenYritysjohto ja esihenkilöt
Entry-Level Automotive Parts Associate
1 päivä sittenUSD 15 / tuntiJunior
Asset Protection & Safety Associate I/II - 2nd Shift
1 päivä sittenJuniorTurvallisuus ja vartiointi
Entry-Level Automotive Parts Associate
1 päivä sittenUSD 17 / tuntiJunior
Master Auto Painter (2nd Shift)
1 päivä sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 22–29 / tuntiSenior
Skilled Auto Painter
1 päivä sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 17 / tuntiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Skilled Auto Body Repair Tech
1 päivä sittenKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Rim Repair Technician
1 päivä sittenJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Airbrush Tech
1 päivä sittenJunior
Entry-Level Automotive Parts Associate
1 päivä sittenUSD 16 / tuntiJunior
Master Level Auto Painter $6000 Bonus
1 päivä sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Experienced Auto Painter $6000 Bonus
1 päivä sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Expert Heavy Body Technician $6000 Bonus
1 päivä sittenSeniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Tietojen ajantasaisuus
557 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 04:43 UTC, runko 18384254 tavua.