RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 2 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← takaisin

Anaplan

34 avointa paikkaa10 % etätyötäIntiaYhdysvallatIso-Britannia

Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 29 % / 34 paikkaa

Customer success ja asiakastuki33%
Myynti23%
Talous ja juridiikka10%
Ohjelmistokehitys (yleinen)10%
DevOps / SRE / alusta / pilvi8%
Tietoturva4%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen4%
Yritysjohto ja esihenkilöt4%
52työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
30uusia, viimeiset 7 päivää
34eri paikkaa (1.5 ilmoitusta kustakin)
17julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-23)
142avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
43mediaani-ikä, päivää
23%IT (12)
23%Euroopassa (12)
10%etätyö
17%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 142 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 605 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
012
020
031
044
058
0613
0715
0813
0936
1047

Työskentelytapa

Työskentelytapaa ei ilmoitettu44 · 85%
Etätyö5 · 10%
Hybridityö3 · 6%

Kokemustaso

Senior15 · 29%
Junior12 · 23%
Staff6 · 12%
Keskitaso3 · 6%

Rooli

Customer success ja asiakastuki17 · 33%
Myynti12 · 23%
Ohjelmistokehitys (yleinen)5 · 10%
Talous ja juridiikka5 · 10%
DevOps / SRE / alusta / pilvi4 · 8%
Yritysjohto ja esihenkilöt2 · 4%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen2 · 4%
Tietoturva2 · 4%

Maat

Intia18
Yhdysvallat14
Iso-Britannia9
Japani5
Arabiemiirikunnat2
Kanada1
Saksa1
Suomi1

Kaupungit

Gurugram17
Tokyo5
Miami4
London3
York3
San Francisco3
Reston2
Dubai2

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Anaplan·London, United Kingdomalkuperäinen ↗
Myynti
Anaplan·London, United Kingdomalkuperäinen ↗
Myynti
SeniorCustomer success ja asiakastuki
SeniorCustomer success ja asiakastuki
SeniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
JuniorCustomer success ja asiakastuki
Anaplan·Reston, United Statesalkuperäinen ↗
USD 152K–219K / vuosiStaffYritysjohto ja esihenkilöt
Anaplan·Dubai, United Arab Emiratesalkuperäinen ↗
Customer success ja asiakastuki

IT Asset Manager

2 päivää sitten
Anaplan·Miami, United Statesalkuperäinen ↗
HybridityöSeniorIT-tuki ja ylläpito

Service Manager II

2 päivää sitten
Anaplan·York, United Kingdomalkuperäinen ↗
KeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt
StaffMyynti
Anaplan·London, United Kingdomalkuperäinen ↗
DevOps / SRE / alusta / pilvi
Anaplan·Miami, United Statesalkuperäinen ↗
EtätyöSeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen
Anaplan·Miami, United Statesalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi
Anaplan·Minneapolis, United Statesalkuperäinen ↗
USD 152K–219K / vuosiSeniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto

Security Engineer III -SOC

4 päivää sitten
Anaplan·Gurugram, Indiaalkuperäinen ↗
KeskitasoTietoturvaBashGolangPython
Anaplan·Gurugram, Indiaalkuperäinen ↗
SeniorTietoturvaJavaPython

Senior GRC Engineer

5 päivää sitten
Anaplan·New York City, United Statesalkuperäinen ↗
USD 181K–244K / vuosiHybridityöSeniorOhjelmistokehitys (yleinen)BashPython

Sr. Solution Architect

8 päivää sitten
Anaplan·Ottawa, Canadaalkuperäinen ↗
SeniorDevOps / SRE / alusta / pilvi

Sr. Solution Architect

8 päivää sitten
Anaplan·Texas-Remote, United Statesalkuperäinen ↗
Etätyövain YhdysvallatSeniorDevOps / SRE / alusta / pilvi

UK - Tax Manager, EMEA

8 päivää sitten
Anaplan·Bracknell, United Kingdomalkuperäinen ↗
Talous ja juridiikka
Anaplan·San Francisco, United Statesalkuperäinen ↗
USD 114K–153K / vuosiMyynti

Manager, Revenue Accounting

14 päivää sitten
Anaplan·San Francisco, United Statesalkuperäinen ↗
USD 114K–153K / vuosiStaffTalous ja juridiikka

Enterprise Account Executive

14 päivää sitten
Anaplan·Germany, Remotealkuperäinen ↗
EtätyöMyynti
Anaplan·Reston, United Statesalkuperäinen ↗
USD 117K–168K / vuosiSeniorTalous ja juridiikka
Anaplan·Miami, United Statesalkuperäinen ↗
SeniorTalous ja juridiikka
Anaplan·York, United Kingdomalkuperäinen ↗
HybridityöStaffOhjelmistokehitys (yleinen)JavaGolangKotlin
Anaplan·Chicago, United Statesalkuperäinen ↗
USD 160K–230K / vuosiStaffMyynti
Anaplan·New York City, United Statesalkuperäinen ↗
USD 200K–271K / vuosiStaffCustomer success ja asiakastuki

Project Manager

22 päivää sitten
Projekti- ja ohjelmajohtaminen

Senior Solution Consultant

22 päivää sitten
Anaplan·Finland-Remote, Finlandalkuperäinen ↗
EtätyöSeniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Anaplan·San Francisco, United Statesalkuperäinen ↗
USD 147K–198K / vuosiSeniorTalous ja juridiikka
Anaplan·Stockholm, Sweden alkuperäinen ↗
Myyntivaaditaan: Ruotsi
Anaplan·Manchester, United Kingdomalkuperäinen ↗
SeniorOhjelmistokehitys (yleinen)BashKotlinPython

katso kaikki 52 työpaikkaa →

Tietojen ajantasaisuus

568 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 06:42 UTC, runko 2534951 tavua.