Oldcastle BuildingEnvelope
76 avointa paikkaaYhdysvallatKanada
Valmistus ja laitteetMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 1 % / 76 paikkaa
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto26%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto17%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka14%
Customer success ja asiakastuki10%
Kuljetus ja kuljettajat6%
Myynti5%
Talous ja juridiikka5%
Muut4%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 76 paikkaa haussa
98työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
38uusia, viimeiset 7 päivää
76eri paikkaa (1.3 ilmoitusta kustakin)
11julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-19)
175avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
23mediaani-ikä, päivää
1%IT (1)
0%Euroopassa (0)
0%etätyö
37%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 175 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 386 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu97 · 99%
Hybridityö1 · 1%
Kokemustaso
Keskitaso19 · 19%
Senior16 · 16%
Junior13 · 13%
Rooli
Käsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto25 · 26%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto17 · 17%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka14 · 14%
Customer success ja asiakastuki10 · 10%
Kuljetus ja kuljettajat6 · 6%
Talous ja juridiikka5 · 5%
Myynti5 · 5%
Turvallisuus ja vartiointi4 · 4%
Maat
Yhdysvallat95
Kanada3
Kaupungit
Los Angeles11
Terrell10
Waxahachie7
Fremont7
Dallas6
Albertville6
Indianapolis5
Houston4
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Plant EHS Manager
13 t sittenSeniorTurvallisuus ja vartiointi
Sr Accountant
13 t sittenUSD 81K–122K / vuosiSeniorTalous ja juridiikka
Production Supervisor (2nd Shift)
16 t sittenUSD 60K–78K / vuosiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Customer Service Manager
16 t sittenUSD 85K–105K / vuosiCustomer success ja asiakastuki
Assembler 2 - Entrances
17 t sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Customer Service Rep (CRL)
18 t sittenCustomer success ja asiakastuki
Manufacturing Engineer Technician
18 t sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Controls Engineer
18 t sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Material Handler 1 - 1st Shift
19 t sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Machine Operator 1 - Maintenance
1 päivä sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Senior Financial Analyst
1 päivä sittenSeniorTalous ja juridiikka
Sr Accountant
1 päivä sittenHybridityöSeniorTalous ja juridiikka
Customer Service Representative
1 päivä sittenUSD 22,5–23 / tuntiCustomer success ja asiakastuki
Operational Excellence Manager
1 päivä sittenUSD 95K–105K / vuosiStrategia, konsultointi ja analyysi
USD 24–33 / tuntiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
USD 32,69–47,6 / tuntiKeskitasoKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Estimator 1
1 päivä sittenUSD 44K–57K / vuosiJuniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Safety Specialist
1 päivä sittenKeskitasoTurvallisuus ja vartiointi
Assembler
2 päivää sittenUSD 19–23 / tuntiKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Shipping Loader (3rd Shift)
2 päivää sittenUSD 19–20 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
CNC Machine Operator 1
2 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
CNC Machine Operator 1
2 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Material Handler I - 2nd Shift
3 päivää sittenUSD 26,7 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Safety Coordinator
3 päivää sittenTurvallisuus ja vartiointi
Driver Class A
3 päivää sittenKuljetus ja kuljettajat
Warehouse Associate 2- Stockroom
3 päivää sittenJuniorVähittäiskauppa ja myymälät
Assembler 2 - CUSTOM DOORS 1st Shift 5a - 1:30p
3 päivää sittenKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Tool and Die Maker II (CRL)
4 päivää sittenUSD 28,36–35,57 / tuntiKeskitaso
Maintenance Technician - 2nd Shift
4 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Maintenance Technician - Weekend Day Shift
4 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Maintenance Technician - 2nd shift
4 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Will Call Customer Service Rep (CRL)
4 päivää sittenUSD 20,5–21 / tuntiJuniorCustomer success ja asiakastuki
Material Handler 1 (1st shift)
4 päivää sittenUSD 20,5–21,5 / tuntiOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Fleet Manager
4 päivää sittenUSD 90K–101K / vuosiKeskitasoYritysjohto ja esihenkilöt
Directeur- Excellence opérationnelle (OpEx)
4 päivää sittenYritysjohto ja esihenkilötFR
Plant EHS Manager
4 päivää sittenSeniorTurvallisuus ja vartiointi
Production Supervisor - 2nd Shift
4 päivää sittenSeniorKäsityöammatit, rakentaminen ja tuotanto
Maintenance Technician
4 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Customer Service Rep
7 päivää sittenCustomer success ja asiakastuki
Architectural Business Development Rep(Washington, DC)
7 päivää sittenUSD 80K–130K / vuosiSeniorMyynti
Architectural Business Development Rep(Seattle)
7 päivää sittenUSD 80K–130K / vuosiSeniorMyynti
Architectural Business Development Rep (Miami)
7 päivää sittenSeniorMyynti
SAP Planning Manager, Distribution
7 päivää sittenUSD 95K–110K / vuosiSeniorIT-tuki ja ylläpito
Maintenance Technician
7 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Maintenance Technician - Night Shift
7 päivää sittenKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Sr Accountant
8 päivää sittenSeniorTalous ja juridiikka
General Labour - Material Handler - Glass AM Shift
8 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Customer Service Representative
8 päivää sittenUSD 20–22 / tuntiJuniorCustomer success ja asiakastuki
Warehouse Associate
8 päivää sittenJuniorOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Customer Service Manager
8 päivää sittenUSD 80K–95K / vuosiSeniorCustomer success ja asiakastuki
Tietojen ajantasaisuus
599 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 11:37 UTC, runko 1473909 tavua.