THG
51 avointa paikkaaIso-BritanniaYhdysvallatSaksa
Elintarvikkeet, juomat ja kulutustavaratMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 4 % / 51 paikkaa
Markkinointi ja viestintä31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto15%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka12%
Talous ja juridiikka10%
Yritysjohto ja esihenkilöt6%
Myynti4%
Data ja koneoppiminen4%
Muut8%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 51 paikkaa haussa
52työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
14uusia, viimeiset 7 päivää
51eri paikkaa (1 ilmoitusta kustakin)
7julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-05)
109avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
32mediaani-ikä, päivää
4%IT (2)
96%Euroopassa (50)
0%etätyö
4%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 109 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 766 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu48 · 92%
Hybridityö3 · 6%
Paikan päällä1 · 2%
Kokemustaso
Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Keskitaso3 · 6%
Staff3 · 6%
Rooli
Markkinointi ja viestintä16 · 31%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto8 · 15%
Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka6 · 12%
Talous ja juridiikka5 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt3 · 6%
Luova työ, media ja tekstit2 · 4%
Turvallisuus ja vartiointi2 · 4%
Myynti2 · 4%
Maat
Iso-Britannia48
Yhdysvallat2
Saksa1
Puola1
Kaupungit
Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Group Financial Controller
14 t sittenSeniorTalous ja juridiikka
Creative Project Manager | LOOKFANTASTIC
19 t sittenLuova työ, media ja tekstit
Consolidation Accountant
20 t sittenKeskitasoTalous ja juridiikka
Buyer - Beauty Packaging
1 päivä sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Regulatory Officer (UK/EU) - THG Nutrition
1 päivä sittenSite Manager (THG Omega) - THG Manufacturing
1 päivä sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Insight Lead
1 päivä sittenSenior
Loss Prevention Specialist - Omega
2 päivää sittenTurvallisuus ja vartiointi
Supply Chain Analyst (12 Month FTC)
2 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Order to Cash Associate (Credit Control) - Beauty
2 päivää sittenJuniorTalous ja juridiikka
Buyer - Raw Materials
3 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
StaffMarkkinointi ja viestintä
Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
3 päivää sittenMarkkinointi ja viestintä
Sustainability Coordinator - THG
4 päivää sittenJunior
Finance Director | Retail Beauty
7 päivää sittenStaffTalous ja juridiikka
Demand Planner - THG Nutrition | Myprotein
7 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior NPD Technologist - THG Nutrition | Myprotein
7 päivää sittenSenior
Operations Planner - THG Nutrition | Myprotein
7 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Ecommerce Manager- Myprotein
8 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Account Executive | ESPA International, The Americas
9 päivää sittenUSD 83K–87K / kuukausiSeniorMyynti
Influencer Manager - Myprotein Germany
10 päivää sittenPaikan päälläKeskitasoMarkkinointi ja viestintävaaditaan: Saksa
Influencer Manager - Myprotein Germany
10 päivää sittenKeskitasoMarkkinointi ja viestintävaaditaan: Saksa
Graduate Data & Insight Analyst
11 päivää sittenJuniorStrategia, konsultointi ja analyysi
Data Engineering Lead
11 päivää sittenSeniorData ja koneoppiminenPython
Data Engineer (Customer)
11 päivää sittenJuniorData ja koneoppiminenPythonSQL
Senior Social & Influencer Executive | ESPA
14 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Affiliate Executive | Beauty Brands
14 päivää sittenMarkkinointi ja viestintä
People Advisor - THG Manufacturing
15 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Junior NPD Technician (12M FTC) | THG Manufacturing
17 päivää sittenJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
EHS Specialist (Mat Cover)
17 päivää sittenTurvallisuus ja vartiointivaaditaan: Puola
National Account Manager (Retail) - Myprotein
18 päivää sittenMyynti
Ecommerce Manager (Subscriptions) THG Nutrition | Myprotein
18 päivää sittenMarkkinointi ja viestintä
Ecommerce Manager (UK) - THG Nutrition | Myprotein
18 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Ecommerce Manager (US) - THG Nutrition | Myprotein
18 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Ravintola, hotelli ja siivous
Senior Digital Activation Executive | Lookfantastic
18 päivää sittenSeniorYritysjohto ja esihenkilöt
Quality Control Technician - THG Manufacturing
18 päivää sittenInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Paid Media Manager | Lookfantastic
21 päivää sittenMarkkinointi ja viestintä
Buying Admin Assistant | Lookfantastic
21 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Loyalty Executive | LOOKFANTASTIC
21 päivää sittenYritysjohto ja esihenkilöt
Head of Finance | Beauty Brands
22 päivää sittenStaffTalous ja juridiikka
Assistant Buyer - THG Labs
22 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
22 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Customer Services Manager | THG Manufacturing
22 päivää sittenHybridityöInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Account Liaison Officer | THG Manufacturing
23 päivää sittenHybridityöInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Social Media Associate | Dermstore
23 päivää sittenUSD 70K–80K / vuosiHybridityöJuniorMarkkinointi ja viestintä
Category Manager (BFS) - THG Nutrition | Myprotein
23 päivää sittenYritysjohto ja esihenkilöt
Junior Designer | Cult Beauty
23 päivää sittenJuniorLuova työ, media ja tekstit
Affiliate Manager - THG Nutrition | Myprotein
24 päivää sittenMarkkinointi ja viestintä
Senior Ecommerce Executive 12M FTC | LOOKFANTASTIC
25 päivää sittenSeniorMarkkinointi ja viestintä
Tietojen ajantasaisuus
371 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 04:40 UTC, runko 3491479 tavua.