RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 2 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Oyster

9 avointa paikkaa100 % etätyötäPortugaliEspanjaPuola

Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritysIT-osuus 0 % / 9 paikkaa

Talous ja juridiikka30%
Markkinointi ja viestintä20%
HR ja rekrytointi20%
Tuote ja muotoilu10%
Strategia, konsultointi ja analyysi10%
Yritysjohto ja esihenkilöt10%
10työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
2uusia, viimeiset 7 päivää
9eri paikkaa (1.1 ilmoitusta kustakin)
3julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-08)
23avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
35mediaani-ikä, päivää
0%IT (0)
90%Euroopassa (9)
100%etätyö
50%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 23 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 407 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Työskentelytapa

Etätyö10 · 100%

Kokemustaso

Senior7 · 70%
Keskitaso1 · 10%
Staff1 · 10%

Rooli

Talous ja juridiikka3 · 30%
Markkinointi ja viestintä2 · 20%
HR ja rekrytointi2 · 20%
Strategia, konsultointi ja analyysi1 · 10%
Tuote ja muotoilu1 · 10%
Yritysjohto ja esihenkilöt1 · 10%

Maat

Portugali9
Espanja8
Puola6
Etelä-Afrikka5
Romania5
Kanada4
Unkari4
Brasilia3

Kaupungit

Toronto1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaalkuperäinen ↗
EUR 54K–100K / vuosiEtätyöSeniorMarkkinointi ja viestintä
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandalkuperäinen ↗
EtätyöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaalkuperäinen ↗
CAD 85K–105K / vuosiEtätyöSeniorMarkkinointi ja viestintä
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaalkuperäinen ↗
PLN 170K–220K / vuosiEtätyöSeniorHR ja rekrytointi

Accounts Payable Analyst

15 päivää sitten
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaalkuperäinen ↗
EtätyöTalous ja juridiikka

Senior Accountant (LATAM)

15 päivää sitten
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaalkuperäinen ↗
MXN 640K–750K / vuosiEtätyöSeniorTalous ja juridiikka

Senior Accountant (EMEA)

15 päivää sitten
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaalkuperäinen ↗
EtätyöSeniorTalous ja juridiikka

Lead Product Manager

17 päivää sitten
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandalkuperäinen ↗
EtätyöSeniorTuote ja muotoilu
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaalkuperäinen ↗
RON 225K–280K / vuosiEtätyöSeniorHR ja rekrytointi
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainalkuperäinen ↗
EtätyöStaffYritysjohto ja esihenkilöt

Tietojen ajantasaisuus

22 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 200 (new_body) 2026-10-23 22:08 UTC, runko 577381 tavua.