Behavox
8 avointa paikkaaKanadaItaliaIso-Britannia
Pankki, vakuutus ja rahoitusMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 12 % / 8 paikkaa
Myynti35%
Talous ja juridiikka35%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto15%
HR ja rekrytointi10%
Data ja koneoppiminen5%
Työpaikkasivu ↗Google ↗LinkedIn-haku ↗Kaikki 8 paikkaa haussa
20työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
8uusia, viimeiset 7 päivää
8eri paikkaa (2.5 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-09-29)
24avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
10mediaani-ikä, päivää
5%IT (1)
40%Euroopassa (8)
0%etätyö
5%palkka ilmoitettu
Kokoviite: 24 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 67 päivää.
Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)
Työskentelytapa
Työskentelytapaa ei ilmoitettu11 · 55%
Hybridityö9 · 45%
Kokemustaso
Senior11 · 55%
Rooli
Talous ja juridiikka7 · 35%
Myynti7 · 35%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto3 · 15%
HR ja rekrytointi2 · 10%
Data ja koneoppiminen1 · 5%
Maat
Kanada9
Italia5
Iso-Britannia3
Arabiemiirikunnat1
Yhdysvallat1
Australia1
Kaupungit
Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1
Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta
Senior HR Business Partner
19 t sittenHybridityöSeniorHR ja rekrytointi
Senior HR Business Partner
19 t sittenHybridityöSeniorHR ja rekrytointi
Senior FP&A Analyst
1 päivä sittenHybridityöSeniorTalous ja juridiikka
Senior FP&A Analyst
1 päivä sittenHybridityöSeniorTalous ja juridiikka
Strategic Account Manager 3
1 päivä sittenHybridityöMyynti
Front Office Subject Matter Expert
3 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Front Office Subject Matter Expert
3 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Front Office Subject Matter Expert
3 päivää sittenOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Senior NLP Engineer
7 päivää sittenCAD 170K–230K / vuosiHybridityöSeniorData ja koneoppiminenCC++Golang
Senior Account Executive, Enterprise
8 päivää sittenSeniorMyynti
Account Executive, Enterprise
8 päivää sittenMyynti
Senior Account Executive, Enterprise
10 päivää sittenHybridityöSeniorMyynti
Senior Account Executive, Enterprise
10 päivää sittenSeniorMyynti
Senior Account Executive, Enterprise
15 päivää sittenSeniorMyynti
Senior Account Executive, Enterprise
15 päivää sittenSeniorMyynti
Senior FP&A Analyst
21 päivää sittenSeniorTalous ja juridiikka
FP&A Analyst
24 päivää sittenTalous ja juridiikka
FP&A Analyst
24 päivää sittenTalous ja juridiikka
FP&A Analyst
24 päivää sittenHybridityöTalous ja juridiikka
FP&A Analyst
24 päivää sittenHybridityöTalous ja juridiikka
Tietojen ajantasaisuus
134 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 12:46 UTC, runko 313555 tavua.