RoleFalconKaikki työpaikatIT-työpaikatSelaaYrityksetPäivitetty 2 min sitten
Suomi
Kirjaudu sisään

← takaisin

Flexential Corp.

16 avointa paikkaa22 % etätyötäYhdysvallat

Toimiala ei tiedossaMuu kuin teknologiayritys, jolla on IT-tiimiIT-osuus 25 % / 16 paikkaa

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka35%
DevOps / SRE / alusta / pilvi22%
Strategia, konsultointi ja analyysi13%
Myynti9%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen9%
Yritysjohto ja esihenkilöt9%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto4%
23työpaikkaa, viimeiset 30 päivää
7uusia, viimeiset 7 päivää
16eri paikkaa (1.4 ilmoitusta kustakin)
4julkaistu vilkkaimpana päivänä (2026-10-09)
28avoinna työpaikkasivulla, minkä ikäisenä tahansa
14mediaani-ikä, päivää
22%IT (5)
0%Euroopassa (0)
22%etätyö
70%palkka ilmoitettu

Kokoviite: 28 avointa ilmoitusta työpaikkasivulla (karkea arvio, ei henkilöstömäärä). Vanhin avoin ilmoitus: 57 päivää.

Ilmoitukset kuukausittain (kaikki työpaikkasivun avoimet ilmoitukset julkaisupäivän mukaan)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
1023

Työskentelytapa

Paikan päällä13 · 57%
Etätyö5 · 22%
Hybridityö4 · 17%
Työskentelytapaa ei ilmoitettu1 · 4%

Kokemustaso

Keskitaso13 · 57%
Junior4 · 17%
Senior4 · 17%
Staff2 · 9%

Rooli

Insinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka8 · 35%
DevOps / SRE / alusta / pilvi5 · 22%
Strategia, konsultointi ja analyysi3 · 13%
Projekti- ja ohjelmajohtaminen2 · 9%
Yritysjohto ja esihenkilöt2 · 9%
Myynti2 · 9%
Operatiiviset tehtävät ja hallinto1 · 4%

Maat

Yhdysvallat23

Kaupungit

Atlanta4
Alpharetta4
Richardson3
Douglasville2
Louisville2
Richmond2
Denver2
Columbus1

Työpaikat viimeisen 30 päivän ajalta

Flexential Corp.·GA - Atlanta-5 / Douglasvillealkuperäinen ↗
Paikan päälläJuniorDevOps / SRE / alusta / pilvi
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5alkuperäinen ↗
USD 45–50 / tuntiPaikan päälläKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5alkuperäinen ↗
USD 40–45 / tuntiPaikan päälläKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi

Real Estate Program Manager

2 päivää sitten
USD 104K–120K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen

Real Estate Analyst

2 päivää sitten
USD 72K–87K / vuosiEtätyövain YhdysvallatKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
USD 110K–120K / vuosiEtätyövain YhdysvallatSeniorYritysjohto ja esihenkilöt

Data Center Technician II

4 päivää sitten
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 1 (HUB)alkuperäinen ↗
Paikan päälläKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
Flexential Corp.·FL - Tampa North (HUB)alkuperäinen ↗
USD 140K–150K / vuosiHybridityöKeskitasoMyynti
Flexential Corp.·CO - Denver Corp; FL - Tampa North (HUB); GA - Alpharetta (HUB); KY - Louisville (HUB); NC - Charlotte Corp; OR - Portland Hillsboro 1 (HUB); TX - Richardson (HUB); US (Remote); UT - SLC S Valley (HUB)alkuperäinen ↗
USD 170K–185K / vuosiEtätyövain YhdysvallatStaffInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Data Center Technician II

8 päivää sitten
Flexential Corp.·TX - Richardson (HUB)alkuperäinen ↗
Paikan päälläKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Data Center Technician II

8 päivää sitten
Paikan päälläKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka
USD 30–37,5 / tuntiPaikan päälläKeskitasoDevOps / SRE / alusta / pilvi
USD 29–31 / tuntiSeniorMyynti

Data Center Technician I

14 päivää sitten
Paikan päälläJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Incident Response Analyst I

14 päivää sitten
Flexential Corp.·Atlanta, GA; Denver - Corporate Headquarters; FL - Tampa North (HUB); GA - Alpharetta (HUB); KY - Louisville (HUB); Las Vegas, NV; NC - Charlotte Corp; OH - Cincinnati; OR - Portland Hillsboro 1 (HUB); PA - Collegeville; TX - Richardson (HUB); UT - SLC S Valley (HUB); VA - Richmondalkuperäinen ↗
USD 26–29 / tuntiHybridityöKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi

Incident Response Analyst I

14 päivää sitten
USD 26–28 / tuntiEtätyövain YhdysvallatKeskitasoStrategia, konsultointi ja analyysi
Flexential Corp.·Atlanta, GA; Charlotte, NC; Dallas, TX; Denver, CO; Philadelphia, PA; Portland, OR; Tampa, FLalkuperäinen ↗
USD 118K–130K / vuosiHybridityöSeniorProjekti- ja ohjelmajohtaminen
USD 36–38 / tuntiPaikan päälläKeskitasoOperatiiviset tehtävät ja hallinto
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5alkuperäinen ↗
USD 31–33 / tuntiPaikan päälläJuniorDevOps / SRE / alusta / pilvi

Data Center Technician II

17 päivää sitten
Flexential Corp.·GA - Alpharetta (HUB)alkuperäinen ↗
Paikan päälläKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Director, Enterprise Data

18 päivää sitten
USD 175K–200K / vuosiHybridityöStaffYritysjohto ja esihenkilöt

Data Center Technician II

22 päivää sitten
Flexential Corp.·GA - Atlanta-5 / Douglasvillealkuperäinen ↗
Paikan päälläKeskitasoInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Data Center Technician I

22 päivää sitten
Flexential Corp.·GA - Alpharetta (HUB)alkuperäinen ↗
USD 19–22 / tuntiPaikan päälläJuniorInsinöörityö (muu kuin ohjelmistot) ja tekniikka

Tietojen ajantasaisuus

136 pyyntöä kirjattu, 0 virhettä. Viimeisin pyyntö: HTTP 304 (not_modified) 2026-10-24 06:17 UTC, runko 432336 tavua.